Nízkoenergetické bydlení

Dřevostavby ORIGIS, to je bydlení, které se přizpůsobí vám a ne vy jemu

Popularita dřevostaveb nabírá na obrátkách a ve vyspělých státech tvoří obydlí tohoto typu až několik desítek procent z celkového počtu obydlí. Důvodů, proč se rozhodnout pro dřevostavbu, je přitom hned několik. Pádným argumentem je především velmi rychlá a cenově dostupná realizace, ale také velmi nízké náklady za provoz. Dřevostavby jsou navíc velmi odolné, vyžadují jen minimální údržbu a navzdory tomu, že se vyrábí ze dřeva, odolávají požárů mnohem lépe než ocelové konstrukce. Jediné, co by vás od dřevostavby mohlo odradit, je jejich „individualizace“.

Nebuďte tuctoví a vyberte si domov, který vyhovuje vašemu životnímu stylu

Většina stavebních firem, které se realizací dřevostaveb zabývají, se sice chlubí individuálním přístupem ke každé zakázce, ale ve skutečnosti jsou možnosti přizpůsobení velmi omezené. V podstatě si lze vybrat mezi více či méně hotových řešení, jejichž úpravy spočívají v posunutí příčky, která dělí dvě sousední místnosti…

Pokud jste v souvislosti s hledáním vhodné dřevostavby Praha neměli štěstí a žádná z nabízených variant vašim požadavkům nevyhovovala, mohla by se vám zamlouvat nabídka dřevostaveb, za kterými stojí společnost ORIGIS. Ta ke svým projektům přistupuje odlišným způsobem a pečlivě se věnuje přípravám a plánování. Cílem společnosti je budovat domovy a ne pouhé domy a podle toho také vypadá spolupráce s klienty. Na konečné podobě vašeho nového domu tak budete mít hlavní podíl především vy.

Domy na kopci? Žádný problém!

ORIGIS má v portfoliu klasické přízemní pasivní domy, ale také domy ve svahu, které ocení klienti s atypickým pozemkem. Pokud jste si doposud mysleli, že na na sever orientovaném kopcovitém pozemku nelze postavit perfektní bydlení, nezapomeňte se podívat na reference, konkrétně projekt v Nelahozevsi.

Dřevostavby, které s vámi porostou

Neméně zajímavé jsou i takzvané rostoucí domy, které, stejně jako my lidé, prochází několika fázemi postupného vývoje. Zkrátka a dobře – bezdětný pár nepotřebuje tolik prostoru jako rodina s dětmi a navíc často bojuje i s omezeným rozpočtem. Proč ale nemít bydlení, které postupem času poroste společně s vámi? Rostoucí domy to umí.

Ukázky realizací a další důležité informace o společnosti ORIGIS najdete na webu www.origis.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.