Interiér

Recenze: Kvalitní, stylový a cenově dostupný nábytek od Nábytek-elegance.cz

Pustili jste se do vybavování domácnosti? Pokud rádi nakupujete z pohodlí domova, neměli byste přehlížet nabídku známého prodejce Nábytek-elegance.cz. V e-shopu najdete tisíce položek a seženete ucelený sortiment nábytku do celého bytu či domu. Prodejce vám s výběrem ochotně poradí, umožňuje nákup na splátky a při objednávce nad 9 999 Kč nezaplatíte za poštovné ani korunu. V e-shopu nyní probíhá atraktivní slevová akce 2+1 za 50 %. Koupíte-li dva produkty, třetí získáte za polovinu ceny.

V následujících řádcích vám představíme vybraný nábytek, který nás zaujal kombinací ceny, užitných vlastností, kvality a designu.

Rozkládací pohovka ATLAS 26

Prodejce nabízí kvalitní sedací soupravy všeho druhu. Rozkládací pohovka model ATLAS 26 představuje elegantní a přitom cenově dostupný doplněk, který se vyjímá moderním obývacím pokoji. Stehně dobře se hodí do pracovny nebo studentského pokoje. Konstrukce z kombinace tvrdého a měkkého dřeva zaručuje stabilitu, sedák a opěrák z kvalitní PUR pěny zase pohodlné sezení. Pohovka je originální díky netradičně tvarovaným bočním částem, Za zmínku stojí rozkládací systém Click-Clak, který umožňuje snadnou transformaci na lůžko. Pod sedací částí se skrývá dostatek úložného prostoru.

sedacka

Dětská postel dvojlůžko MAXMILIAN 3

Jak vyřešit problém v podobě dvou dětí a malého dětského pokoje? Řešení je jasné, dětská postel dvoulůžko MAXMILIAN 3 z kvlaitních MDF desek. Spodní lůžko je dostatečně široké i pro starší děti, vrchní lůžko je zabezpečeno proti pádu. Nedílnou součástí konstrukce jsou i úložné prostory. Pevná, stabilní a odolná konstrukce postele vydrží i méně šetrné zacházení, což se od dětí očekává.

detska-postel

Pro další inspiraci zamiřte na www.nabytek-elegance.cz, kde najdete sedací soupravy, postele a veškerý ostatní sortiment nábytku.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.