Uncategorized

IMPRO – kuchyně na míru je prostě lepší

Zdá se vám, že v kuchyni trávíte až příliš mnoho času a to i při přípravě zdánlivě jednoduchých pokrmů? Nemáte v ní dostatek odkladních ploch a úložného prostoru a vybavení stále přesouváte z místa na místo? V tom případě je nejvyšší čas udělat za starou kuchyní tlustou čáru a pustit se do její rekonstrukce. Protože je to právě kuchyně, která by měla vyhovovat individuálním potřebám každého uživatele a pokud je takříkajíc na míru, bude se vám v ní existovat mnohem příjemněji.

V kuchyni, která byla navržena na základě svých požadavků a přání, je příprava pokrmů jedna radost. Je mnohem praktičtější než univerzální katalogová kuchyňská linka a je jen na vás, jakou bude mít podobu. O tom, zda výsledek předčí vaše očekávání, ovšem rozhoduje výběr dodavatele. Chcete-li být se svou novou kuchyní spokojení, orientujte se pouze na renomované výrobce, kteří se těší dobrému renomé. S takovou investicí budete spokojeni nejen vy, ale i vaši nejbližší.

Hledáte-li někoho, kdo realizuje vámi vyhotovený návrh, případně se o projekt postará za vás, obraťte se na společnost IMPRO, která během své desetileté existence realizovala bezpočet kuchyní na míru. Provozuje několik kuchyňských studií (kuchyně Ostrava, Frýdek-Místek a Havířov) a nabízí kombinaci moderního designu, vysoce kvalitních materiálů a jejich precizního zpracování. Garancí perfektní spolupráce je i bezplatné a naprosto nezávazné vypracování vizualizace. Celý proces začne ve vaší stávající kuchyni, ve které vám některý z odborníků pomůže s návrhem efektivního řešení nového interiéru.

O kvalitách kuchyně Havířov, Ostrava a Frýdek Místek se můžete přesvědčit na vlastní oči v některém z kuchyňských studií. Nebudete-li mít na osobní návštěvu v dohledné době čas, nepřehlédněte galerii realizovaných kuchyní na webu www.impro-nabytek.cz, kde najdete také další důležité informace o postupu při realizaci a online žádost o grafický návrh a kalkulaci. Pevně věříme, že IMPRO kuchyně Frýdek-Místek, Ostrava a Havířov předčí vaše očekávání…

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.