Skvělé tipy

Lodžiová ochrana proti prachu a hluku

Hluk, smog, prach a drobné nečistoty. To je to, co trápí obyvatele velkých měst a sídlišť. Provoz z přilehlých ulic doléhá k vašim uším až do obýváku a prachové částice pronikají otevřeným oknem hluboko do interiéru. Že to dobře znáte? Jediným řešením, které s přehnanými decibely a plnými prachovkami jednou pro vždy zatočit, je zasklení.

Jak to funguje?

Zasklení lodžie je dokonalým pomocníkem před nepříznivými vlivy městských aglomerací. Instalujte k lodžii skleněné plochy a užijte si tolik potřebného klidu a čistoty. Bezrámový zasklívací systém AluFlexi se skládá z hliníkových vodících profilů a čirého bezpečnostního skla o tloušťce 6mm. Skleněné tabule jsou vsazeny a zasilikonovány do hliníkového horizontálního profilu, který je ve spodní části osazen kartáčkovým a v horní části molitanovým těsněním. Rámový zasklívací tvoří hliníkové profily. Výplň je vsazena do tohoto hliníkového rámu, který pojíždí po spodní nosné a horní vodící kolejnici.

Otevřít či zavřít?

Zasklívací systém je vyráběn podle velikosti vaší lodžie ve 2dílných až 5dílných variantách. Manipulace se skleněnými archy je snadná. 4/5 plochy je navzájem zasunou do sebe, což v praxi znamená, že v případě, kdy chcete mít lodžii volnou, stačí mechanickým posunem skleněnou bariéru shrnout.

Jasné výhody

Mezi výhody zasklení balkonů a lodžií systémem Aluflex patří bezúdržbový provoz, elegantní design, ochrana proti hluku, prachu, snížení tepelných ztrát, možnost uzamykání v kombinaci s bezpečnostním sklem jako účinná překážka proti vloupání a dlouhá životnost (min. 20 let, předpokládaná cca 50 let).

Pořiďte si zasklívací program z Pekstra a budete příjemně překvapeni, jak příjemně se dá žít i na tom největším a nejrušnějším sídlišti s dálničním přivaděčem za zády.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.