Lodžiová ochrana proti prachu a hluku

Hluk, smog, prach a drobné nečistoty. To je to, co trápí obyvatele velkých měst a sídlišť. Provoz z přilehlých ulic doléhá k vašim uším až do obýváku a prachové částice pronikají otevřeným oknem hluboko do interiéru. Že to dobře znáte? Jediným řešením, které s přehnanými decibely a plnými prachovkami jednou pro vždy zatočit, je zasklení.

Jak to funguje?

Zasklení lodžie je dokonalým pomocníkem před nepříznivými vlivy městských aglomerací. Instalujte k lodžii skleněné plochy a užijte si tolik potřebného klidu a čistoty. Bezrámový zasklívací systém AluFlexi se skládá z hliníkových vodících profilů a čirého bezpečnostního skla o tloušťce 6mm. Skleněné tabule jsou vsazeny a zasilikonovány do hliníkového horizontálního profilu, který je ve spodní části osazen kartáčkovým a v horní části molitanovým těsněním. Rámový zasklívací tvoří hliníkové profily. Výplň je vsazena do tohoto hliníkového rámu, který pojíždí po spodní nosné a horní vodící kolejnici.

Otevřít či zavřít?

Zasklívací systém je vyráběn podle velikosti vaší lodžie ve 2dílných až 5dílných variantách. Manipulace se skleněnými archy je snadná. 4/5 plochy je navzájem zasunou do sebe, což v praxi znamená, že v případě, kdy chcete mít lodžii volnou, stačí mechanickým posunem skleněnou bariéru shrnout.

Jasné výhody

Mezi výhody zasklení balkonů a lodžií systémem Aluflex patří bezúdržbový provoz, elegantní design, ochrana proti hluku, prachu, snížení tepelných ztrát, možnost uzamykání v kombinaci s bezpečnostním sklem jako účinná překážka proti vloupání a dlouhá životnost (min. 20 let, předpokládaná cca 50 let). Pořiďte si zasklívací program z Pekstra a budete příjemně překvapeni, jak příjemně se dá žít i na tom největším a nejrušnějším sídlišti s dálničním přivaděčem za zády.

Publikováno: 14. 06. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam