Zahrada a rostliny

Upravit zahradu není tak jednoduché…

Kde jinde bychom měli odpočívat a čerpat energii do dalších dnů, než na vlastní zahradě? Každý z nás ve skrytu duše touží po útulném zákoutí, které si nezadá s rajskou zahradou. A tak věnujeme každou volnou chvilku jejímu zvelebování a to až do chvíle kdy zjistíme, že naše snaha nikam nevede. Zasadit pár stromů a keřů, postavit altánek a vydláždit okolí bazénu zvládne (téměř) každý, ale docílit skutečně exkluzivního výsledku, už není tak jednoduché. Pokud si se zahradní architekturou zrovna netykáte, nezbude vám, než se obrátit na profesionály. Zajímá vás, co pro vaši zahradu může zahradnické studio udělat? Jak navrhnout zahradu se nenaučíte ze dne na den a proto je vhodné využít zkušenosti někoho, kdo se úpravou exteriéru zabývá dnes a denně.

Podívejte se na to, co vaši zahradu čeká a nemine

Vybrali jsme si zahradnické studio JAMI, které nás zaujalo vstřícným a upřímným přístupem ke klientům. Způsobů, jak upravit zahradu, je velmi mnoho a pokud vás zajímá, čím si bude ta vaše muset projít, jste na správném místě. Nabízí osobní setkání v prostředí řešeného exteriéru, kde si uděláte vlastní představu o tom, co vaši zahradu čeká.

Dalším krokem je důkladné plánování. Každý exteriér je jiný a stejně tak i požadavky zákazníků. Tým mladých projektantů si to velmi dobře uvědomuje a věnuje jejich přání maximální pozornost. Nemáte-li však ucelenou představu o tom, jak by měla vaše zahrada vypadat, nevadí. Zahradnické studio JAMI sleduje moderní trendy a postará se nejen o kompletní návrh, ale i realizaci projektu. Ať už jde o drobné úpravy nebo zahradu na klíč, vždy se můžete spolehnout na stoprocentní výsledek.

Zahrada na klíč

Díky vodě zahrada skutečně ožije

Součástí vaší nové oázy klidu může být také biotop neboli koupací jezírko, které si v posledních letech získává na oblibě. Doceníte ho především v době, kdy jsou klasické bazény poloprázdné a narušují celkový dojem z jinak upraveného exteriéru. Biotopy naopak působí jako jeho přirozený součást a právem patří mezi dominantní prvky.

Studio JEMI ví nejen to, jak založit zahradu, ale stejně dobře si poradí i s interiérem. Chcete-li mít kousek zahrady také doma v obýváku a ostatních prostorách, můžete se na něj spolehnout. Ukázky realizací najdete na webu zahradnicke-studio.cz.

Biotop

Foto: jaknavrhnoutzahradu.cz

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.