Kuchyně

Dokonalá kuchyně na míru: Perfektní design, skvělá ergonomie a moderní technologie

Říká se, že klasika nikdy nezestárne, což je samozřejmě do značné míry pravda. Platí to i v případě bydlení – v současné době si určitě neuděláte ostudu kuchyní v retro nebo třeba venkovském stylu. Jenomže co když chcete od své domácnosti něco úplně jiného? Proč nevyužít možnosti moderních technologií a obklopit se nejnovějším zařízením? Minimalistické pojetí s důrazem na maximální ergonomii, stylové LED osvětlení a další vychytávky, které kuchyni posunou na vyšší úroveň? Pokud svá přání svěříte profesionálům ze stolařství Šimčák, nebudete litovat.

Stolařství Šimčák realizuje kuchyně na míru již od roku 1991. V průběhu necelého čtvrtstoletí se sice trendy i technologie výrazně změnily, ale nikoliv filosofie české firmy – prioritou je vysoká kvalita zpracování, skvělá ergonomie a perfektní design. Výrobce působí především v Praze, ale spoustu referencí má i ze všech ostatních koutů republiky. Za zmínku stojí také celá řada zdařilých realizací v Německu, kde zákazníci kladou mnohem vyšší požadavky na kvalitu než Češi.

Moderní kuchyně totiž neslouží pouze k přípravě jídla. Trávíme v ní stále více času, což je důvod, proč rekonstrukci či výstavbu nového interiéru nepodcenit. Interiér by měl být originální, protože v unikátní kuchyni se každodenní rutina promění v neopakovatelné zážitky.

kuchyne-na-miru

Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, spolehněte se na stoprocentní výsledek. Moderní kuchyně může mít tvar písmene L, U nebo I. Uprostřed se může tyčit dominantní ostrůvek, který se stane pýchou vašeho gastronomického koutku. Z nábytku bude dýchat luxus a moderní spotřebiče vám dají najevo, že za vás udělají vše, co bude v jejich silách.

Stolařství Šimčák pro vás vytvoří dokonalé prostředí, ve kterém se i z nezkušeného kuchtíka stane opravdový virtuos. Prohlédněte si reference (např. kuchyně na míru Praha) a posuďte sami…

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.