Ložnice

Kvalitní matrace je základem pro klidný spánek

Pokud se vzbudíte ráno unavení a s bolavou páteří, zkuste hledat příčinu ve svém lůžku. Kdy naposledy jste vyměnili svou matraci? Její výběr je pro kvalitu vašeho spánku a regeneraci těla naprosto zásadní.

Matrace 140×200 pro malé i velké

Matrace 140 x 200 jsou určené pro jednolůžka, která slouží dospívajícím a dospělým, výjimečně dvěma nenáročným uživatelům. Jedná se o standardní rozměr matrace s širokým spektrem provedení, jak vnitřní výplně, tak povrchu. Kvalitní studená pěna zajistí dostatečný komfort pro příjemný spánek a svěží probuzení.

Matrace 160×200 uspoří prostor i peníze

Matrace 160 x 200 je určená pro úspornější dvoulůžka do menších prostor, která skýtají přiměřené pohodlí pro oba partnery. Matraci lze pořídit se zónovým provedením i bez, v různých nosnostech a výškách. Oblíbené jsou sendvičové matrace z kvalitních studených pěn, mezi které je vložená deska z pojeného polyuretanu. Matraci pořizujte s ohledem na nosnost a zvolte radši vyšší, aby byla zachovaná její pevnost.

Matrace 180×200, královna ložnic

Matrace 180 x 200 je určená pro klasické dvoulůžko nebo standardní manželskou postel. S tím jsou spojené taky nároky na pohodlí a komfort, které zajišťují profesionální vysoko objemové PUR pěny. Pro kvalitní spánek a dobrou oporu páteře je vhodné zvolit dostatečně vysokou matraci s tvrdostí, která se přizpůsobí nárokům svých uživatelů. Při pořizování matrace pro dvoulůžko je dobré zohlednit především výšku a váhu obou partnerů. Jednokusové provedení je vhodné jen v případě, že jsou tyto parametry shodné nebo alespoň velice podobné, aby nedocházelo k nežádoucí disproporci.

Při výběru matrace se řiďte především svými požadavky, z kterých byste neměli polevit kvůli nižší ceně. Mějte na paměti, že v posteli strávíte v průměru sedm hodin denně, což z matrace činí jednoho z vašich nejbližších přátel.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.