Zahrada a rostliny

Doppler: Tradiční výrobce zahradního nábytku a slunečníků

Zima je konečně za námi a nezbývá, než si začít užívat prosluněných víkendu na zahradě. Ještě předtím byste však měli provést důkladnou revizi zahradního nábytku a přesvědčit se, že je připraven na novou sezónu. V opačném případě vám nezbude, než se poohlédnout po nové sestavě. A když už budete nakupovat, nezapomeňte ani na elegantní ochranu proti všetečným slunečním paprskům. Vsadíte-li na perfektní poměr kvality a ceny, který nabízí výrobky značky Doppler, rozhodně neuděláte krok vedle!

Doppler ve vás možná evokuje kvalitní deštníky – a máte pravdu. I ty jsou nedílnou součástí výrobního portfolia. My se však zaměříme na výrobky, které najdou své místo i na vaší zahradě. Společnost Doppler vznikla jako rodinná firma již v roce 1947 a v současné době prodává zboží v Evropě i mimo ní. Jeden z výrobních závodů má také v České republice – vyrábí se zde části slunečníků a polstry na zahradní nábytek.

Pokud jste vždy toužili po krásné, kvalitní a odolné zahradní sestavě, máte ji mít. Doppler vyrábí zahradní nábytek z širokého spektra materiálů a vzájemných kombinací. Ale ať už vaše volba padne na umělý ratan, dřevo, ocel či kvalitní plasty, nezapomeňte celkový dojem umocnit příhodným polstrováním. Jistě vás potěší, že mimo trendy vzorů můžete využít také vyhotovení na míru. Podušky s vlastním potiskem vypadají velmi originálně!

sestava-zahraniho-nabytku

Před ostrými slunečními paprsky vás spolehlivě ochrání slunečník. Doppler vyrábí klasické i výkyvné slunečníky v různých designových a rozměrových provedeních. Anebo se vám zamlouvá moderní sluneční clona? Zapadne-li do koloritu vaší zahrady lépe, není co řešit!

slunecni-clona

U nás produkty sežnete například ve známých velkoobchodních řetězcích jako Mountfield, Bauhaus nebo OBI. A ti z vás, kteří preferují pohodlný nákup z domova, si je mohou objednat na www.doppler.cz za super ceny.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.