Krásný strop snadno a rychle: Polystyrenové kazety mají šmrnc a moc nestojí!

Některé plochy neprávem přehlížíme, přitom bychom jim měli věnovat adekvátní pozornost, protože mají významný vliv na celkový dojem interiéru. Řeč bude o stropech, které neradi malujeme a odkládáme opravu nedokonalostí v podobě opadané omítky či viditelných dilatačních spár. Namlouváme si, že se ně nikdo příliš neupírá zrak, ale ve skrytu duše víme, že škaredý strop poznamenává celou místnost. Jak problém vyřešit co nejjednodušším způsobem? Skvělou volbou jsou polystyrenové kazety.

Instalace, která vás bude bavit

Jsou činnosti, do kterých se člověk nehrne – a naopak je odkládá. Na druhé misce vah jsou práce, jež vnímáme jako odpočinek. Lepení kazet je druhá varianta. Kazety na strop připevníte k tomu určeným lepidlem a během několika desítek minut až hodin (v závislosti na velikosti plochy) docílíte perfektního výsledku. Čemu se nevyhnete, je nalepení obvodových lišt, díky nim bude celek vypadat mnohem lépe a nebudou vidět mezery mezi kazetami nalepenými na krajích. Dobrá zpráva je, že se při realizaci polystyrenového stropního obložení obejdete bez speciálních pomůcek. Vystačíte s odlamovacím nožem, pomocí kterého kazety na strop seříznete na požadovaný rozměr. A to je vše, nic víc potřebovat nebudete.

Budiž barva, a to i bez štětky a bince

Zalíbil se vám akcentní strop, ale vyhýbáte se realizaci, protože si moc dobře pamatujete všechen ten nepořádek, který provázel poslední malování? Polystyrenové kazety vyřeší i tento problém. Prodávají se v širokém spektru barevných variant, takže si stačí vybrat tu správnou a kazety nalepit. A na kolik vás strop na vysoké estetické úrovni vyjde? Nemusíte mít strach, polystyrenové kazety jsou velmi levné a u specializovaného prodejce na www.lotobox.eu ještě levnější. Objednejte si je z pohodlí domova a splňte si sen o krásnějším bydlení.

Publikováno: 21. 11. 2020

Kategorie: Interiér

Autor: Adam