Je libo domek na Slovensku?

Od 1.1. 1993 jsme sice samostatní, to ovšem neznamená, že si u našich slovenských bratrů nemůžeme koupit rodinný dům. Nebo alespoň chatu v podhůří Tater. Vám by se snad nelíbily romantické víkendy na čerstvém vzduchu? Co se totiž Slovenku nedá upřít, jsou nedotčené přírodní scenérie. Nabízí se tedy otázka, kde se po nemovitosti poohlédnout. Zdaleka největší výběr domů, domků, chat, pozemků a bytů najdete na největším slovenském inzertním serveru s realitami TopReality.sk. Portál se neomezuje jen na Slovensko – najdete v něm reality i z jiných evropských zemí, zejména pak ty naše české.

Proč právě TopReality.sk?

Důvodů, proč jsme se zaměřili na TopReality.sk, je hned několik. Na své i přijdou nejen kupující, ale i prodávající. Zvláště pro ty je inzerce velmi výhodná. Jen těžko by na slovenském (a možná i českém) internetu pohledali server, který se může pochlubit perfektním poměrem nízké ceny za inzerci a obrovské návštěvnosti. Momentálně jde o #1 Top Reality server a jeho autoři se stále starají o jeho přesně cílenou propagaci. S trochou nadsázky se dá říct, že dnes uveřejníte nabídku a zítra prodáváte. Hledáte-li byt, nebo dům, pravděpodobně se vám ho podaří najít velmi rychle. Aktuálně je na webu více než 150.000 realit. A to už je slušný výběr, co říkáte?

Přehledné a rychlé vyhledávání

Co se týče samotného webu, je velmi přehledný a nabízí rychlé filtrování nemovitostí dle typu, lokality či ceny. Chcete-li využívat služeb TopReality.sk, nemine vás krátká registrace. Nejedná se o nic složitého. Před vámi to zvládlo téměř 40.000 uživatelů. Určitě to zvládnete i vy. A nové bydlení bude rázem na dosah ruky! Mimochodem, autoři webu aktuálně spustili i polskou verzi Top Nieruchomosci na topnieruchomosci.pl, takže pokud shledáváte jako atraktivnější místo pro život nížinaté Polsko, máte šanci.

Publikováno: 01. 10. 2012

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: bydlení na slovensku | byty | domy | domy na slovensku | rality | top nemovitosti