Interiér

Krásná kuchyň na míru – tajné přání každé hospodyňky

Každá hospodyňka sní o kuchyni, do které se bude těšit. O kuchyni, ve které bude mít spoustu místa na seberealizaci a nebude muset neustále řešit nedostatek odkladních ploch nebo nepraktické umístění jednotlivých prvků. A zatímco u sériově vyráběných kuchyni se určitým neduhům nevyhneme, kuchyně na míru může do puntíku splnit i ty nejnáročnější představy. Sníte-li o nové kuchyni, která vaše původní očekávání předčí, máte štěstí. Představíme vám výrobce, který patří k těm nejlepším.

Moderní kuchyň musí reprezentovat!

Kuchyň už dávno nepatří mezi ryze funkční prostory a postupem času se z ní stalo místo, kde se kromě přípravy a konzumace jídla setkáváme s našimi nejbližšími. Pokud se to samé o vaší stávající kuchyni říct nedá, jděte na jistotu. Vsaďte na kuchyně na míru od české společnosti JN Interier, která se v oblasti interiérových služeb pohybuje od roku 2000.

Kuchyne na miru

JN Interier – nadprůměrná kvalita za dostupnou cenu

Kuchyně na míru a vestavěné skříně tvoří nejdůležitější část nabídky a mezi důvody, proč spolupracovat právě s JN Interier, patří široký výběr kvalitních materiálů a jejich barevných kombinací, ale také zkušenosti a vysoká míra odbornosti. Nemáte-li o budoucí podobě vaší kuchyně žádnou představu, nevadí. V případě JN Interier totiž můžete počítat s komplexním servisem – projektovým návrhem počínaje, odbornou montáží konče. Grafický 3D návrh společně s cenovým rozpočtem dostanete zcela zdarma. Samozřejmostí je i pozáruční servis, protože pro výrobce pouto mezi ním a zákazníkem realizací kuchyně nekončí. Bude-li potřeba, můžete se na něj kdykoliv obrátit.

Při pohledu do fotogalerie kuchyní vás možná napadne, že si ji nebudete moct dovolit. JN Interier sice nepatří mezi nejlevnější výrobce, ale i navzdory nadprůměrné kvalitě ceny reguluje tak, aby byly dostupné. Musíte zohlednit také to, že nejde o sériovou výrobu, ale nábytek na míru. A pokud si přeci jen nejste jistí, jestli vám bude rozpočet stačit, zažádejte o konzultaci, zpracování grafického návrhu a cenovou kalkulaci .Tyto služby jsou zcela zdarma a rozhodnete se až poté, co uvidíte výsledek a budete znát koncovou cenu. V každém případě doporučujeme návštěvu jednoho z devíti kuchyňských studií, ve kterých se můžete na kuchyně, vestavěné skříně a další nábytek podívat na vlastní oči. Více na www.jninterier.cz.

Kuchyne na miru 2

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.