Dovolená v Tunisku - zážitek na celý život

Před pár dny jsme vám dali tipy na levné dovolené, které si můžete zařídit prostřednictvím cestovní agentury New Travel. Jenomže co z toho, když se stále nemůžete rozhodnout, kde se podívat. Pokud toužíte po dokonalé dovolené, na kterou můžete vyrazit třeba hned zítra, zaleťte si s New Travel do Tuniska. Jedná se o jednu z nejatraktivnějších severoafrických lokalit vůbec a díky nízkým cenám se tam může podívat třeba celá rodina. Pokud již máte plné zuby přelidněných a špinavých pláží v Itálii (kde je nyní mimochodem pěkná kosa), užijte si dovolenou na překrásných písčitých plážích, které patří k nejatraktivnějším přímořským lokalitám na světě.

Zájezdy do Tuniska potěší milovníky pláží, ale i památek

Tunisko je v mnoha ohledech lepší, než třeba sousední Egypt. Tato muslimská země patří k nejumírněnějším a určitě se nemusíte bát, že by vám zde hrozilo nebezpečí. Dovolená Tunisko je vhodná jak pro milovníky opalování, tak pro příznivce atraktivních kulturních památek. Těch je v Tunisku opravdu mnoho. Ale zpět k prosluněným plážím. Písčité pláže omývá velmi teplé moře, které vybízí k celoročnímu koupání. Neumíte-li plavat, nevadí, břehy se táhnou velmi pozvolna a voda vám bude po kolena desítky metrů daleko.

Dovolená v Tunisku za pár korun

New Travel tradičně nabízí velmi lákavé last minute Tunisko, kterému jen tak neodoláte. Stačí se podívat na fotografie pláží a ani se nenadějete a budete mít sbaleno. Zájezdy Tunisko jsou vhodné i pro aktivní sportovce, kteří si mohou užívat potápění. V případě, že jste pod mořskou hladinou ještě nikdy nebyli, můžete využít některý z celé řady potápěčských kurzů. Užijte si Tunis plnými doušky a přivezte si s sebou domů nezapomenutelné zážitky.

Publikováno: 29. 01. 2012

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: dovolená Tunisko | dovolená v Tunisku | last minute tunisko | Tunis | Tunsiko | zájezdy Tunisko