Skvělé tipy

Zabouchnuté dveře

Asi každému z nás už se někdy stalo, že jsme si zabouchli dveře od bytu nebo domu a marně při tom začali přemýšlet, u koho jsme nechali náhradní klíče pro případ nouze nebo jestli náhodou nezůstalo otevřené okénko do sklepa. Ovšem ve chvíli, kdy obě možnosti musíme zavrhnout, nám nezbude než najít a zavolat odborníka na otevírání dveří.

A protože většina dnešních zámků má bezpečnostní pojistku, pak nelze jinak, než se obrátit na renomovaného zámečníka. Máte-li strach zavolat cizímu člověku, tak si vyberte člena Asociace zámkových a klíčových služeb. Členové této asociace se zavazují dodržovat Etický kodex, který je zavazuje k poskytování zákazníkovi služby odpovídající maximální možné ochraně majetku a osob. Ve svých nabídkách, projektech, výrobcích a službách nabízí vždy nejvyšší kvalitu, odpovídající reálné potřebě.

A všichni ti, co bydlí v Brně a okolí, mají štěstí, stačí totiž zavolat zámkaři Janu Hanákovi, který se nouzovým otevírání dveří věnuje již několik let. Není pro něj tudíž problém otevřít jakýkoliv druh zámku bez jediného poškození. K tomuto postupu používá sadu nástrojů vyrobených přímo k tomuto účelu.

A proto neváhejte a v těchto nepříjemných okamžicích se obraťte na zámečníka Jana Hanáka, který je na telefonu 24 hodin denně a na vaši adresu se dostaví neprodleně, aby vám pomohl co nejrychleji vyřešit vaši situaci. Ať už jste zapomněli číselný kód k trezoru či si zapomněli klíč nebo jej zalomili v zámku. Všechny takové situace již zažil a zákazníkům pomohl.

A budete-li mít zájem, tak vám poradí, jak lépe a efektivněji za rozumnou cenu zabezpečit váš dům, byt nebo jiný majetek. Kde jinde se přeci cítíme nejbezpečněji něž u nás doma.

Všechny produkty a služby jsou šité přímo na míru podle vašich představ a za rozumnou cenu. Nejdůležitější je vaše spokojenost, a hlavně pocit bezpečí ve vašem vlastním domě.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.