Skvělé tipy

Zabouchnuté dveře

Asi každému z nás už se někdy stalo, že jsme si zabouchli dveře od bytu nebo domu a marně při tom začali přemýšlet, u koho jsme nechali náhradní klíče pro případ nouze nebo jestli náhodou nezůstalo otevřené okénko do sklepa. Ovšem ve chvíli, kdy obě možnosti musíme zavrhnout, nám nezbude než najít a zavolat odborníka na otevírání dveří.

A protože většina dnešních zámků má bezpečnostní pojistku, pak nelze jinak, než se obrátit na renomovaného zámečníka. Máte-li strach zavolat cizímu člověku, tak si vyberte člena Asociace zámkových a klíčových služeb. Členové této asociace se zavazují dodržovat Etický kodex, který je zavazuje k poskytování zákazníkovi služby odpovídající maximální možné ochraně majetku a osob. Ve svých nabídkách, projektech, výrobcích a službách nabízí vždy nejvyšší kvalitu, odpovídající reálné potřebě.

A všichni ti, co bydlí v Brně a okolí, mají štěstí, stačí totiž zavolat zámkaři Janu Hanákovi, který se nouzovým otevírání dveří věnuje již několik let. Není pro něj tudíž problém otevřít jakýkoliv druh zámku bez jediného poškození. K tomuto postupu používá sadu nástrojů vyrobených přímo k tomuto účelu.

A proto neváhejte a v těchto nepříjemných okamžicích se obraťte na zámečníka Jana Hanáka, který je na telefonu 24 hodin denně a na vaši adresu se dostaví neprodleně, aby vám pomohl co nejrychleji vyřešit vaši situaci. Ať už jste zapomněli číselný kód k trezoru či si zapomněli klíč nebo jej zalomili v zámku. Všechny takové situace již zažil a zákazníkům pomohl.

A budete-li mít zájem, tak vám poradí, jak lépe a efektivněji za rozumnou cenu zabezpečit váš dům, byt nebo jiný majetek. Kde jinde se přeci cítíme nejbezpečněji něž u nás doma.

Všechny produkty a služby jsou šité přímo na míru podle vašich představ a za rozumnou cenu. Nejdůležitější je vaše spokojenost, a hlavně pocit bezpečí ve vašem vlastním domě.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.