Kde hledat prověřené ubytování v Chorvatsku?

Chcete zažít perfektní dovolenou v Chorvatsku? Pak jste na správném místě! Portál Hrvaska.net nabízí širokou škálu prověřeného ubytování v těch nejkrásnějších destinacích, ať už preferujete klidný relax u moře, nebo aktivní dovolenou plnou výletů a poznávání památek.

Dopřejte si pohodu u tyrkysového moře a ponořte se do krásy Jadranu. Na Hrvaska.net najdete ubytování pro všechny chutě i rozpočty: od luxusních hotelů a apartmánů po útulné chatky a Robinson Crusoe domky přímo na pláži.

Široká nabídka ubytování uspokojí každého

Ať už se chystáte do Chorvatska na last minute s vlastní dopravou, nebo dáváte přednost komfortu letecké dovolené v Chorvatsku, na Hrvaska.net si vyberete. Nabízí ubytování v:

Hotelech: Pohodlné pokoje a komplexní služby pro ty, kteří si chtějí užít bezstarostnou dovolenou.

Apartmánech: Ideální volba pro rodiny a skupiny, které ocení soukromí a vlastní kuchyňku.

Mobilních domech: Užijte si svobodu a flexibilitu kempování s veškerým komfortem moderního vybavení.

Vilách: Pro ty, kteří touží po luxusu a soukromí, nabízí krásné vily s vlastním bazénem a zahradou.

Karavanech: Pro dobrodruhy a milovníky cestování je ideální dovolená v karavanu, se kterým můžete prozkoumat všechna kouzelná zákoutí Chorvatska.

Robinson domcích: Unikněte do izolace a užijte si klid a pohodu v malebných kamenných domcích přímo u moře.

Glampingu: Zažijte spojení luxusu a kempování v přírodě v moderně vybavených glampingových stancích s vlastním sociálním zařízením a terasou.

Ubytování v oblíbených destinacích

Hrvaska.net zprostředkuje ubytování v těch nejpopulárnějších chorvatských regionech:

Istrie: Poznejte kouzlo zelené Istrie s malebnými městečky, úchvatnými plážemi a bohatou historií.

Kvarner: Objevte malebné ostrovy Kvarnerského zálivu, jako je Krk, Rab a Cres, a užijte si křišťálově čisté moře a panenskou přírodu.

Severní Dalmácie: Navštivte Zadadar, Šibenik a další historická města, a prozkoumejte národní park Paklenica s jeho úchvatnými kaňony.

Střední Dalmácie: Střed Dalmácie je domovem Splitu, druhého největšího chorvatského města, a malebných ostrovů Hvar, Brač a Šolta.

Jižní Dalmácie: Užijte si slunce a moře v Dubrovníku, Makarské a dalších krásných destinacích jižního Jadranu.

Last minute nabídky

Plánujete spontánní dovolenou? Žádný problém! Na Hrvaska.net najdete širokou škálu last minute nabídek ubytování v Chorvatsku za skvělé ceny. Neváhejte a rezervujte si svou vysněnou dovolenou v Chorvatsku ještě dnes a objevte vyhlášené krásy Jadranu!

Publikováno: 25. 04. 2024

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam