Energie

Nevíte, jak topit? Zorientujte se v typech kotlů!

Stavíte nebo rekonstruujete a čeká výběr kotle? Pokud si nejste jistí, na základě čeho mezi nejrůznějšími typy kotlů orientovat, mohl by vám pomoci náš praktický přehled. 
Elektrokotle – lze je připojit do systému s akumulačním, smíšeným nebo přímým ohřevem. Díky modernímu vzhledu nachází stále častější využití a to i v chráněných krajinných oblastech – neprodukují totiž žádné emise a představují a ekologické a velmi úsporné zdroje tepla.
Kondenzační kotle – opět šetrná a ekonomická varianta, jejíž vyšší pořizovací náklady vykompenzuje velmi nízká spotřeba paliva.
Kotle na tuhá paliva – před nákupem je nutné zvolit typ paliva (dřevní pelety, černé a hnědé uhlí). Vzhledem ke klesajícím cenám tuhých paliv stoupá zájem o automatické kotle na dřevo a uhlí, které se pyšní minimálními nároky na obsluhu.
Plynové kotle (stacionární a závěsné) – stacionární plynové kotle se využívají ve větších kotelnách, ale i v rámci dočasného nahrazení během rekonstrukce. Dříve představovaly nejjednodušší způsob, jak nahradit stacionární kotel na tuhá paliva. Závěsné plynové kotle lez umístit kdekoliv a je pro ně typická dobrá regulace a tedy i nízké provozní náklady. Díky pohotovému provozu zaručují okamžitou dodávku tepla.
Chcete si dopřát teplo živého ohně i v prostorách, které realizaci klasického krbu neumožňují? Vsaďte na krbová kamna s výměníkem, která v současné době nachází stále častější využití. Vzhledem k tomu, že jsou napojena přímo na teplovodní systém, neuniká do místnosti žádný kouř.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.