Elektronika

Centrální vysavač změní váš postoj k vysávání

Pravidelné vysávání patří mezi nejnepříjemnější domácí práce. Spolkne spoustu volného času a neustále přepojování elektrického kabelu je jednoduše nepraktické. Běžné vysavače navíc nesou efektivní a nevysají zdaleka všechny nečistoty. Řešením může být výměna koberců za plovoucí podlahu nebo parkety, ale co si počít v případě, když se koberce vzdát nemůžeme nebo nechceme? Jednoduše se přeorientujeme na centrální vysavač, který má oproti klasickým přístrojům spoustu podstatných výhod.

Centrální vysavače již není třeba představovat. Jsou na našem stálici a využívá je poměrně dost rodinných domů, bytů, ale i komerčních objektů, kde se používání této technologie vyplatí ještě víc. Mezi největší přednosti centrálních vysavačů patří:

  • dokonalé odstranění nečistot
  • snadná údržba
  • úspora nákladů za úklid
  • nepřetržitý provoz ve více prostorách současně

Prostředí, které je čištěno centrálním vysavačem, je mnohem čistší a tedy kvalitnější pro život nebo jiné účely, ke kterému slouží. V případě komerčních objektů jde o další konkurenční výhodu – návštěvníci dokonale udržované prostory jistě ocení, stejně jako ti, kteří se v něm pohybují každý den.

Centrální vysavač funguje na poměrně jednoduchém a nekomplikovaném principu. Ve středu objektu (nebo na jiném příhodném místě) je umístěn sací agregát, ze kterého vede potrubí k jednotlivým zásuvkám. Dimenze potrubí závisí na počtu zásuvek jejich vzájemnou vzdálenost. Zapojení domácích a komerčních typů vysavačů se od sebe příliš neliší.

Mezi další výhody, pomineme-li výrazné zlepšení životního prostředí, patří i možnost nepřetržitého provozu, která vede k výrazné časové úspoře. Tuto vlastnost ocení především majitelé větších budov.

Jedním z nejoblíbenějších výrobců centrálních vysavačů je značka Disan, která se pyšní výkonou a úspornou centrální jednotkou. Vysavače Disan jsou velmi tiché a disponují třífázovým motorem, jehož životnost je až 100 x delší než životnost. Jsou zcela bezúdržbové a hodí se do všech typů interiéru.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.