Nízkoenergetické bydlení

Park Hloubětín má novou relaxační zónu

Bydlení v moderní novostavbě, která se nachází přímo ve středu upraveného parku. Bydlení, jehož okolní atmosféru umocňuje zástavba prvorepublikových vilek a poklidná hladina rybníka. Jen málokdy by takovou nabídku odmítl. A přesně tak vypadá nový developerský projekt skupiny JRD Park Hloubětín. Toužíte-li po perfektně dispozičně řešeném interiéru, který vás uspokojí po estetické i funkční stránce, pak jsou hloubětínské byty určeny právě pro vás.

Úsporné a moderní bydlení v krásném prostředí

Novostavby Hloubětín toho mají opravdu hodně co nabídnout. Jsou vybaveny moderními technologiemi, díky kterým je energetická spotřeba minimální. Do bytů proniká spousta přirozeného světla, ale jen minimum hluku a prachu. Výsledkem je ideální mikroklima, které by vás, nebýt atraktivního okolí, udrželo doma nonstop po celý rok. Další devizou jsou vlastní parkovací místa, což v Praze oceníte dvojnásobně.

Energeticky pasivní bytové domy představují takřka dokonalé místo pro život a ocení je každý, kdo touží po komfortním bydlení v příjemném prostředí. K tomu mimo jiné dopomáhá nová relaxační a sportovní oblast, která vznikla na místě bývalého zdevastovaného areálu nedaleko Hořejšího rybníka.

Nová relaxační zóna

Relaxační zónu nechala obnovit městská část Prahy 9 a nevynechala ani koryto řeky Rokytky. Obyvatelé se tak mohou těšit z nového parku, kde mohou odpočívat, ale také sportovat. Maminky s dětmi a starší páry jistě nepohrdnou pohodovou procházkou a sportovci ocení přítomnost nové cyklostezky. Ta vede na místě původní železniční vlečky a je součástí páteřní sítě cyklostezek. Pokud se chcete z Hloubětína dostat na kole do jiné části Prahy, máte možnost.

Nové byty Hloubětín patří k tomu nejlepšímu, co je v současné době v Praze k mání. Pokud vás zaujaly a chcete si o nich přečíst více, podívejte se na www.jrd.cz. Na webových stránkách developera JRD najdete informace i o dalších atraktivních projektech.

Hloubetin 2

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.