Skvělé tipy

Seďte aktivně, seďte bez bolesti

Sedíte v kanceláři na kvalitní židli, ale přesto Vás trápí každodenní bolest zad? Dlouhodobé sezení je pro naše tělo nepřirozené, a proto se s tímto problémem potýká mnoho lidí, pracujících v kanceláři. Nejlepší způsob, jak těmto bolestem předcházet, je posilovat svaly zad a pánve. Že na posilování nemáte čas? A co když můžete posilovat, zatímco sedíte u počítače a to bez větší námahy? Ergonomické kancelářské židle Vám to umožní. Disponují totiž kvalitními prvky, jako klasické kvalitní židle do kanceláře, jako je ergonomický tvar opěrky i sedáku, nastavení polohy opěrky, područek i výšky, atd., ale kromě toho mají ale ještě sedák jako nestabilní plošinu, která nás nutí k aktivnímu sedu. Co to znamená? Plocha, na které sedíte, není pevná, ale přidělaná na pružině. Proto musíte neustále sed vyrovnávat pohyby pánví. Tím dochází k aktivaci svalů pánve, břicha i zad a k jejich posílení.

Pokud si myslíte, že to musí být velmi náročné a bránilo by Vám to v soustředění, pak se nenechte zmást. Tento pohyb je zcela přirozený a nepotřebujete k němu žádné větší soustředění. Právě naopak, zbavíte-li se bolestí, které Vás dříve trápili, uvidíte, že Vaše pracovní výkony budou ještě větší.

Zdravé sezení na kancelářských židlích za skvělé ceny

Máte dojem, že investice do této zdravotní kancelářské židle bude velmi vysoká? Toho se bát nemusíte, neboť pro Vás máme internetový obchod, který přináší svým zákazníkům mnoho výhod:

– Nízké ceny

– Široký výběr

– Rychlé dodání – zboží skladem

– Doprava zdarma

– Záruka 7 let

Ačkoliv jsou ceny již tak velmi příznivé, neváhejte se podívat také do kategorie kancelářské židle akce, kde najdete nejrůznější slevy, díky kterým můžete pořídit velmi kvalitní kancelářské židle a křesla za hubičku. Chtějte to nejlepší pro sebe i svoje záda a začněte posilovat s aktivním sedem.

Štítky

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.