Skvělé tipy

Zahradní párty stan: Užijte si oslavu i za nepřízně počasí

Oslava v exteriéru je mnohem příjemnější a pohodovější, než kdybyste zůstali uvnitř. Jen si vzpomeňte na hory špinavého nádobí a neskutečný nepořádek na podlaze i stolech. Venku jste takovýchto nepříjemných scén do jisté míry ušetření, a to především díky tomu, že často stačí použít plastové nádobí a veškeré drobky i nečistoty putují na trávník, případně na dlažbu. Navíc jste na čerstvém vzduchu s lidmi, které máte rádi. Grilování, uzení a další venkovní speciality na vás čekají! Jen nesmí pršet. Anebo může? Ano, s párty stanem to není až takový problém.

Zahradní párty stany proti slunci

Potřebujete zastínit konkrétní prostor v posezení? Právě v tomto jsou zahradní párty stany optimální. Stín dokážou nabídnout vždy. Pokud si navíc otevřete boční stěny a necháte volně vát jemný vítr, bude v interiéru této přechodné stavby doslova dokonale. Naopak při dešti není problém stan uzavřít a voda se dovnitř nedostane. Součástí mnohých modelů jsou bočnice opatřené okny, takže o nedostatek světla se obávat nemusíte.

Postavíte a zase složíte

Myslíte si, že jsou zahradní párty stany poměrně neskladné a jejich postavení trvá dlouhou dobu? Rozhodně tomu tak být nemusí. Na trhu se nachází spousta různých variací, které dokážou nabídnout velmi rychlé složení i následné rozložení a poskládání do krabic. Chcete-li mít všechno skoro bez práce, vyplatí se moderní nůžkové stany, jež nepotřebují ke svému postavení žádnou speciální konstrukci.

Design dle vaší libosti

Nemějte strach, že by váš nový párty stan nekorespondoval s celkovým designem posezení. Obavy stranou! Moderní varianty těchto jednoduchých a rychlých přístřešků vás zaujmou jak podobou, tak i barevnými odstíny. Moc hezké jsou třeba zahradní altánky. Vybrat si zkrátka lze dle vaší libosti ze spousty nejrůznějších moderních provedení.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.