Rozjeďte své podnikání s podnikatelským úvěrem se zástavou nemovitosti

Rozjezd podnikání není vždy snadný, zejména pokud čelíte finančním výzvám. Společnost Nebankovní finance však nabízí rychlé a jednoduché řešení prostřednictvím své nabídky podnikatelských úvěrů se zástavou nemovitosti. S úvěry dosahujícími až 50 milionů Kč, a to s nízkými úroky od 4,9 % p.a., se otevírá možnost realizovat vaše podnikatelské sny bez zbytečného čekání.

Výhody úvěru, který nabízí Nebankovní finance

Vše z pohodlí domova:

Už nemusíte trávit hodiny cestováním. Celý proces žádosti a vyřízení probíhá online, ať už prostřednictvím telefonu, či počítače. Jednoduše a rychle z pohodlí vašeho domova.

Finance do 48 hodin:

Zapomeňte na zdlouhavé papírování. S Nebankovními financemi obdržíte po podpisu smlouvy své peníze do 48 hodin. Rychlost je klíčovým prvkem, který vám umožní rychle zahájit nebo posunout váš podnikatelský záměr.

Nízké úroky:

Díky bohatým zkušenostem a odborným schopnostem nabízí Nebankovní finance dlouhodobě nízké úroky na všechny své produkty. To znamená, že můžete podnikat s větší flexibilitou a bez zbytečných finančních bariér.

Až 50 milionů Kč:

S Nebankovními financemi můžete žádat až o 50 milionů Kč na období až 30 let. Tato částka vám umožní naplnit vaše podnikatelské ambice a dosáhnout dlouhodobých cílů.

Co je podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti?

Podnikatelské úvěry se zástavou nemovitosti představují atraktivní volbu pro začínající podnikatele, kteří se snaží realizovat své podnikatelské sny, ale čelí omezeným finančním zdrojům. A co ještě lepší - i když by vás banky odmítly kvůli záznamům v registrech, můžete se na Nebankovní finance spolehnout. Stačí, když ručíte nemovitostí – buď svou vlastní, nebo nemovitostí třetí osoby. Oproti běžným bankovním úvěrům je proces získání finančních prostředků na váš podnikatelský záměr mnohem jednodušší, a navíc peníze obdržíte do 48 hodin od podání žádosti.

Celou dobu máte také možnost předčasného splacení nebo refinancování do bankovního sektoru. S Nebankovními financemi získáváte peníze, které můžete volně použít podle svých potřeb, aniž byste museli podniku dodávat důvody.

Splňte si své podnikatelské sny ještě dnes

Nebankovní finance umožňují dosáhnout svých podnikatelských cílů rychleji a snadněji. S podnikatelským úvěrem od této společnosti můžete začít nebo rozšířit své podnikání bez finančních obav. Nečekejte a splňte si své podnikatelské sny ještě dnes s Nebankovními financemi.

Publikováno: 22. 12. 2023 / Aktualizováno: 28. 12. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Martina Glosová