Jediná obrana před zloději a vandaly

Že nepatříte mezi horních 10 tisíc milionářů, kteří mají tolik peněz, že by je mohli přehazovat vidlemi? Mezi takové, kteří ani pořádně netuší, jaký majetek vlastní a je jim prakticky jedno, jestli ho zhodnotí nebo nikoliv? Pak vítejte v klubu. Nejspíš náležíte mezi typickou střední třídu, která chodí denně do zaměstnání a o vše, co fyzicky vlastní, se musí osobně starat. O to více si pak svého nabytého majetku váží. Z pohledu zlodějů, gaunerů a vandalů však jde jen o utopii aneb zbožné přání, které je před nekalými skutky nezastaví. Kdo je připraven, není překvapen.

Jedinou efektivní obranou před destrukcí a škodami je prevence. Ta může být dvojího druhu. Buď pro svůj dům zřídíte nonstop security služby, které si pravděpodobně poradí se zloději a vandaly, ale nemají pražádnou moc nad klimatickými jevy. Nebo vsadíte na jistotu, kterou je už více než sto let pojištění.

​Pojistka nikdy nezklame

Majetkové pojištění vám pomůže v každé situaci. Nejen, když vám vykradou dům nebo vám novou fasádu posprejují graffiti, ale pojistka je nejlepším řešením zejména v okamžicích, když jsme krátcí a bezmocní proti živelným katastrofám. A že je jich poslední roky více a více. Záplavy, údery blesku, tornádo nebo krupobití. Tohle všechno pojištění majetku od SV pojišťovny řeší. Základní i katastrofická rizika jsou v ceně jediné pojistky.

Pojištění majetku a pojištění odpovědnosti za škodu je důležité pojištění pro váš klid v každodenním životě. Skládá se ze sekcí Bezpečný domov plus, pojištění obytných a kancelářských budov, pojištění nahodilého poškození a odcizení i pojištění prodloužené záruky.


Majetkové pojištění Bezpečný domov plus lze zřídit i elektronicky. Navíc získáte zdarma pojištění odpovědnosti za škodu vlastníka, držitele, nájemce nebo správce budovy či bytu. V případě pojištění domácnosti, pak i pojištění občanské odpovědnosti.

​Jak se ochránit?

Online pojištění majetku vám ušetří čas i peníze. Online pojištění bylo navrženo tak, aby ochránilo klienta před rizikem podpojištění a složitého oceňování majetku. Pojistná částka je navržena paušálně podle m2 obytné plochy pojištěné nemovitosti nebo domácnosti. Stačí jen vyplnit interaktivní formulář a vyčkat na další informace od SV pojišťovny.  

Publikováno: 01. 07. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Martina Glosová