Skvělé tipy

ABS Bílina – spolehlivá stavební firma v okrese Teplice

Chystáte se stavět a hledáte někoho, na koho se můžete stoprocentně spolehnout? V tom případě se obraťte na stavební firmu ABS v Bílině, která nabízí komplexní služby od A do Z. To znamená vše od projektové dokumentace až po realizaci jakýchkoliv stavebních prací na klíč. Chcete znát další důvody, proč se vyplatí důvěřovat profesionálům?

Proč si vybrat právě tuto stavební firmu?

Výběr stavební firmy je klíčový. Nechcete-li se během realizace stavebních prací (a v horším případě i po jejich „dokončení“) potýkat s nepříjemnými problémy, snažte se vyhnout firmám bez prokazatelné historie a referencí. Společnost ABS v Bílině v oboru působí již 22 a nabízí stabilní zázemí. Garancí kvality budiž nespočet realizovaných zakázek v severních Čechách a spousta spokojených klientů od Chomutova po Ústí. Samozřejmostí je nejen naprostá profesionalita a dodržování termínů a cen, ale také možnost individuální domluvy a prokázanický přístup.

Co pro vás může ABS Bílina udělat?

Jak jsme již zmínili výše, stavební firma ABS Bílina provádí veškeré stavební práce – postará se o rekonstrukci vašeho domu, provede zemní práce nebo zajistí kompletní stavbu na klíč. Dalším pilířem činnosti firmy je výroba betonu. Sháníte-li dodavatele betonu, spolehněte se na prvotřídní kvalitu a nadstandardní služby v podobě dopravy nákladním vozem nebo autodomíchávačem.

Rozhodnete-li se pro stavbu bydlení na klíč, nebudete se muset starat ani o projektovou dokumentaci. Odborníci z ABS Bílina vytvoří propracovaný projekt, který bude plně odpovídat vašim představám a přáním. Můžete se na ně obrátit také ohledně vyprojektování samostatné elektroinstalace, vzduchotechniky, požárně-bezpečnostního řešení apod.

ABS Bílina provádí vše od drobných oprav až po náročné rekonstrukce velkých objektů (administrativní a kancelářské budovy…). Firma má na kontě také realizaci celé řady veřejných zařízení (školky, školy, nemocnice, hřiště…). Neexistují stavební práce, které byste ji nemohli s důvěrou svěřit.

Další informace, reference a kontakty najdete na www.absbilina.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.