ABS Bílina - spolehlivá stavební firma v okrese Teplice

Chystáte se stavět a hledáte někoho, na koho se můžete stoprocentně spolehnout? V tom případě se obraťte na stavební firmu ABS v Bílině, která nabízí komplexní služby od A do Z. To znamená vše od projektové dokumentace až po realizaci jakýchkoliv stavebních prací na klíč. Chcete znát další důvody, proč se vyplatí důvěřovat profesionálům?

Proč si vybrat právě tuto stavební firmu?

Výběr stavební firmy je klíčový. Nechcete-li se během realizace stavebních prací (a v horším případě i po jejich „dokončení“) potýkat s nepříjemnými problémy, snažte se vyhnout firmám bez prokazatelné historie a referencí. Společnost ABS v Bílině v oboru působí již 22 a nabízí stabilní zázemí. Garancí kvality budiž nespočet realizovaných zakázek v severních Čechách a spousta spokojených klientů od Chomutova po Ústí. Samozřejmostí je nejen naprostá profesionalita a dodržování termínů a cen, ale také možnost individuální domluvy a prokázanický přístup.

Co pro vás může ABS Bílina udělat?

Jak jsme již zmínili výše, stavební firma ABS Bílina provádí veškeré stavební práce – postará se o rekonstrukci vašeho domu, provede zemní práce nebo zajistí kompletní stavbu na klíč. Dalším pilířem činnosti firmy je výroba betonu. Sháníte-li dodavatele betonu, spolehněte se na prvotřídní kvalitu a nadstandardní služby v podobě dopravy nákladním vozem nebo autodomíchávačem. Rozhodnete-li se pro stavbu bydlení na klíč, nebudete se muset starat ani o projektovou dokumentaci. Odborníci z ABS Bílina vytvoří propracovaný projekt, který bude plně odpovídat vašim představám a přáním. Můžete se na ně obrátit také ohledně vyprojektování samostatné elektroinstalace, vzduchotechniky, požárně-bezpečnostního řešení apod. ABS Bílina provádí vše od drobných oprav až po náročné rekonstrukce velkých objektů (administrativní a kancelářské budovy...). Firma má na kontě také realizaci celé řady veřejných zařízení (školky, školy, nemocnice, hřiště...). Neexistují stavební práce, které byste ji nemohli s důvěrou svěřit. Další informace, reference a kontakty najdete na www.absbilina.cz.

Publikováno: 05. 08. 2014

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: abs bílina | stavební firma teplice