Rekonstrukce domu

Pronájem trubkového lešení (Praha): Ekonomické řešení pro soukromé osoby i firmy

Stavíte? Rekonstruujete? Pak jste se možná dostali do bodu, kdy se neobejdete bez lešení. Nemáte-li vlastní, nezbude vám než si ho vypůjčit. V rámci jednorázové „akce“ je pronájem trubkového lešení mnohonásobně levnější, ale v praxi se k pronájmu uchylují i stavební firmy, které realizují práce ve výškách jen sporadicky. Vraťme se však k vám. Pokud jste z Prahy či blízkého okolí, obraťte se na rodinnou firmu Lešení PrahaSchwank, která se pronájmem lešení zabývá již od roku 1995. Hledáte-li spolehlivého partnera, který vám nabídne komplexní servis od A do Z, právě jste ho našli!

Neztrácejte čas montáží a demontáží!

Pronájem trubkového lešení Praha zajišťuje kompletní realizace fasádních a dalších typů konstrukcí. Montáž a následná demontáž lešení zabere spoustu času, který byste mohli využít mnohem efektivněji. Nechte kvalifikované pracovníky, ať se o vše postarají za vás. Lešení dopraví až na místo, provedou montáž a poté, co dokončíte stavební úpravy, konstrukci demontují. Je to snadné – stačí zavolat na tel. číslo uvedené na webových stránkách (www.schwank-leseni.cz) a provést objednávku.

Nedílnou součástí nabídky je i posouzení statiky a vypracování projektové dokumentace.

Proč svěřit montáž lešení odborníkům?

Nejde jen o úsporu času, ale také minimalizaci rizik, které mohou nastat důsledkem neodborné manipulace s lešením. Neriskujte, že konstrukce nebude stabilní a svěřte montáž zkušeným pracovníkům. Ti zajistí, aby lešení odpovídalo bezpečnostním standardům.

Pražská půjčovna pronajímá lešení soukromým osobám a dlouhodobě spolupracuje i se stavebními firmami, které provádí stavební práce i na méně obvyklých místech (např. pasáže divadel a muzeí, rekonstrukce interiéru kostelů apod.).

Trubkové lešení patří mezi nejrozšířenější typy konstrukcí a je populární díky vysoké míře bezpečnosti, dostatku pracovní plochy a variabilitě využití. Je vhodné i do nerovného terénu a jediným „negativem“ je náročnější montáž. O tu se však postará firma Schwank. Další informace a platný ceník najdete na výše uvedeném webu.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.