Pronájem trubkového lešení (Praha): Ekonomické řešení pro soukromé osoby i firmy

Stavíte? Rekonstruujete? Pak jste se možná dostali do bodu, kdy se neobejdete bez lešení. Nemáte-li vlastní, nezbude vám než si ho vypůjčit. V rámci jednorázové „akce“ je pronájem trubkového lešení mnohonásobně levnější, ale v praxi se k pronájmu uchylují i stavební firmy, které realizují práce ve výškách jen sporadicky. Vraťme se však k vám. Pokud jste z Prahy či blízkého okolí, obraťte se na rodinnou firmu Lešení Praha - Schwank, která se pronájmem lešení zabývá již od roku 1995. Hledáte-li spolehlivého partnera, který vám nabídne komplexní servis od A do Z, právě jste ho našli!

Neztrácejte čas montáží a demontáží!

Pronájem trubkového lešení Praha zajišťuje kompletní realizace fasádních a dalších typů konstrukcí. Montáž a následná demontáž lešení zabere spoustu času, který byste mohli využít mnohem efektivněji. Nechte kvalifikované pracovníky, ať se o vše postarají za vás. Lešení dopraví až na místo, provedou montáž a poté, co dokončíte stavební úpravy, konstrukci demontují. Je to snadné – stačí zavolat na tel. číslo uvedené na webových stránkách (www.schwank-leseni.cz) a provést objednávku.
Nedílnou součástí nabídky je i posouzení statiky a vypracování projektové dokumentace.

Proč svěřit montáž lešení odborníkům?

Nejde jen o úsporu času, ale také minimalizaci rizik, které mohou nastat důsledkem neodborné manipulace s lešením. Neriskujte, že konstrukce nebude stabilní a svěřte montáž zkušeným pracovníkům. Ti zajistí, aby lešení odpovídalo bezpečnostním standardům. Pražská půjčovna pronajímá lešení soukromým osobám a dlouhodobě spolupracuje i se stavebními firmami, které provádí stavební práce i na méně obvyklých místech (např. pasáže divadel a muzeí, rekonstrukce interiéru kostelů apod.). Trubkové lešení patří mezi nejrozšířenější typy konstrukcí a je populární díky vysoké míře bezpečnosti, dostatku pracovní plochy a variabilitě využití. Je vhodné i do nerovného terénu a jediným „negativem“ je náročnější montáž. O tu se však postará firma Schwank. Další informace a platný ceník najdete na výše uvedeném webu.

Publikováno: 11. 11. 2015

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: pronájem trubkového lešení praha