Je na čase protřídit šatník? S přicházejícím jarem to vezměte od podlahy!

Znáte ten pocit, kdy ráno stojíte před kompletně plnou skříní a říkáte si „Co si dneska vezmu na sebe?“ anebo úzkostlivě voláte „Vždyť já si nemám co obléct!“? S tímto problémem se setkávají především ty z nás, které mají sice plnou skříň oblečení, je však neuspořádané, naházené různě na sobě a věci nemají své místo. Zatočte s problémem jednou pro vždy, poradíme, jak na obměnu šatníku a zároveň i s výběrem nové šatní skříně a dalšího masivního nábytku do vaší domácnosti.

Vytvořte si prostor

S vytvořením prostoru souvisí dvě činnosti. První činností je poctivé protřídění oblečení. Všechny věci vyndejte ze skříně a následně procházejte kousek po kousku. Vyhoďte vše, co už v žádném případě nevynosíte. Zbavte se každého poničeného kousku, ale také těch, které se vám sice líbí, ale už se nehodí například k vašemu věku. Těmito kousky můžete obdarovat například mladší členy bližší i širší rodiny. Stejným způsobem se pusťte také do ostatních úložných prostor, ve kterých své oblečení, o kterém možná ani netušíte, že jej máte.

Druhá činnost se týká správného výběru šatní skříně. Nosíte často košile, šaty a další oblečení, které není možné skladovat jinak, než pověšené na ramínku? Vaše šatní skříň by tak této potřebě měla být samozřejmě přizpůsobena. V internetovém obchodě Nábytek v Kostce naleznete například třídveřovou šatní skříň FELIX z masivní borovice, která nabízí dostatek prostoru k pověšení oblečení, v jedné její části se nachází také policový úložný systém. V neposlední řadě nabízí také 2 šuplíky na kvalitních pojezdech.


Další úložné prostory

Kromě polic a závěsných systémů dobře uskladníte své oblečení také v komodě, do jejíž šuplíků bude možné smotat například džíny tak, abyste je viděly všechny najednou a mohly sáhnout po těch, které se k vybranému outfitu zrovna hodí. V neposlední řadě zde můžete uložit také spodní prádlo nebo ponožky.


Publikováno: 12. 05. 2023

Kategorie: Interiér

Autor: Martina Glosová