Interiér

Jak zařídit bydlení levně, a přitom útulně?

Sníte o tom, že budete bydlet v moderní, stylovém a útulném bydlení, ale schází vám to podstatné – finanční prostředky? Dobrá zpráva je, že váš byt může vypadat skvěle i navzdory tomu, že do něj neinvestujete horentní částku. Stačí, kdy na to půjdete chytře a ušetříte spoustu peněz na jednom z nejdražších artiklů – na nábytku. Nepřestávejte číst a dozvíte se, jak za něj ušetřit!

Kde se poohlédnout po levném nábytku?

Bytoví designéři v současnosti prosazují tzv. eklektický styl bydlení, který spočívá v kombinaci nábytku a zařízení libovolných stylů. Pro vás to znamená, že se nemusíte omezovat a můžete sáhnout po takřka jakémkoliv nábytku. Samozřejmě by měl alespoň určitým způsobem ladit se zbylým vybavením.

Nábytek můžete získat téměř zadarmo, pokud rozhodíte sítě mezi kamarády a známými, kteří v současné době obměňují zařízení bytu. Pár pěkných kousků možná najdete také na půdě u rodičů. A pak jsou zde bazary, které jsou doslova nabité starším, ale často velmi zachovalým nábytkem.

Máte vyšší nároky? Nakupujte u Rautnera

Nespokojíte-li se s nábytkem „z druhé ruky“, zaměřte se na prodej nábytku z výstav, expozic v nabídce teplického prodejce Rautner.

Prodej sedacích souprav, skříní, postelí, kuchyňských linek, doplňků a starožitností je jasnou volbou pro každého, kdo vyžaduje vyšší standard za velmi příjemné ceny. V rozsáhlé nabídce nechybí ani obývací stěny prodej a mimo jiné ani zboží ve stylech vintage a provance.

Jedná se o kusový prodej, takže se nevyplatí příliš dlouho přemýšlet. Jakmile vás něco v nabídce zaujme, neotálejte, protože daný kus může být zanedlouho nenávratně pryč. Bazar Rautner nabídku průběžně obměňuje a neustále do ní přidává nový nábytek.

Chcete-li se na sortiment levného nábytku z výstav a expozic podívat hned teď, zamiřte na www.nabytek-bazar-rautner.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.