Interiér

Jak zařídit bydlení levně, a přitom útulně?

Sníte o tom, že budete bydlet v moderní, stylovém a útulném bydlení, ale schází vám to podstatné – finanční prostředky? Dobrá zpráva je, že váš byt může vypadat skvěle i navzdory tomu, že do něj neinvestujete horentní částku. Stačí, kdy na to půjdete chytře a ušetříte spoustu peněz na jednom z nejdražších artiklů – na nábytku. Nepřestávejte číst a dozvíte se, jak za něj ušetřit!

Kde se poohlédnout po levném nábytku?

Bytoví designéři v současnosti prosazují tzv. eklektický styl bydlení, který spočívá v kombinaci nábytku a zařízení libovolných stylů. Pro vás to znamená, že se nemusíte omezovat a můžete sáhnout po takřka jakémkoliv nábytku. Samozřejmě by měl alespoň určitým způsobem ladit se zbylým vybavením.

Nábytek můžete získat téměř zadarmo, pokud rozhodíte sítě mezi kamarády a známými, kteří v současné době obměňují zařízení bytu. Pár pěkných kousků možná najdete také na půdě u rodičů. A pak jsou zde bazary, které jsou doslova nabité starším, ale často velmi zachovalým nábytkem.

Máte vyšší nároky? Nakupujte u Rautnera

Nespokojíte-li se s nábytkem „z druhé ruky“, zaměřte se na prodej nábytku z výstav, expozic v nabídce teplického prodejce Rautner.

Prodej sedacích souprav, skříní, postelí, kuchyňských linek, doplňků a starožitností je jasnou volbou pro každého, kdo vyžaduje vyšší standard za velmi příjemné ceny. V rozsáhlé nabídce nechybí ani obývací stěny prodej a mimo jiné ani zboží ve stylech vintage a provance.

Jedná se o kusový prodej, takže se nevyplatí příliš dlouho přemýšlet. Jakmile vás něco v nabídce zaujme, neotálejte, protože daný kus může být zanedlouho nenávratně pryč. Bazar Rautner nabídku průběžně obměňuje a neustále do ní přidává nový nábytek.

Chcete-li se na sortiment levného nábytku z výstav a expozic podívat hned teď, zamiřte na www.nabytek-bazar-rautner.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.