Jak zařídit bydlení levně, a přitom útulně?

Sníte o tom, že budete bydlet v moderní, stylovém a útulném bydlení, ale schází vám to podstatné – finanční prostředky? Dobrá zpráva je, že váš byt může vypadat skvěle i navzdory tomu, že do něj neinvestujete horentní částku. Stačí, kdy na to půjdete chytře a ušetříte spoustu peněz na jednom z nejdražších artiklů – na nábytku. Nepřestávejte číst a dozvíte se, jak za něj ušetřit!

Kde se poohlédnout po levném nábytku?

Bytoví designéři v současnosti prosazují tzv. eklektický styl bydlení, který spočívá v kombinaci nábytku a zařízení libovolných stylů. Pro vás to znamená, že se nemusíte omezovat a můžete sáhnout po takřka jakémkoliv nábytku. Samozřejmě by měl alespoň určitým způsobem ladit se zbylým vybavením. Nábytek můžete získat téměř zadarmo, pokud rozhodíte sítě mezi kamarády a známými, kteří v současné době obměňují zařízení bytu. Pár pěkných kousků možná najdete také na půdě u rodičů. A pak jsou zde bazary, které jsou doslova nabité starším, ale často velmi zachovalým nábytkem.

Máte vyšší nároky? Nakupujte u Rautnera

Nespokojíte-li se s nábytkem „z druhé ruky“, zaměřte se na prodej nábytku z výstav, expozic v nabídce teplického prodejce Rautner. Prodej sedacích souprav, skříní, postelí, kuchyňských linek, doplňků a starožitností je jasnou volbou pro každého, kdo vyžaduje vyšší standard za velmi příjemné ceny. V rozsáhlé nabídce nechybí ani obývací stěny prodej a mimo jiné ani zboží ve stylech vintage a provance. Jedná se o kusový prodej, takže se nevyplatí příliš dlouho přemýšlet. Jakmile vás něco v nabídce zaujme, neotálejte, protože daný kus může být zanedlouho nenávratně pryč. Bazar Rautner nabídku průběžně obměňuje a neustále do ní přidává nový nábytek. Chcete-li se na sortiment levného nábytku z výstav a expozic podívat hned teď, zamiřte na www.nabytek-bazar-rautner.cz.

Publikováno: 13. 04. 2017

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: jak levně zařídit bydlení