Skvělé tipy

Sháníte spolehlivého instalatéra v Českých Budějovicích? Přečtěte si, kde ho najdete

S trochou šikovnosti postavíte třeba celou hrubou stavbu. Jenomže některé činnosti tak snadné nejsou a není žádná hanba, když je svěříte odborníkům. A rozhodně nejde jen o záležitosti související s elektřinou – kvalifikovaná pomoc přijde vhod také v souvislosti s vodou, topením a plynem. Pokud právě sháníte dobrého instalatéra, nepřestávejte číst. Představíme vám odborníka, který zajišťuje kompletní spektrum instalatérských prací.

Kapající kohoutek zvládnete vlastními silami a možná si poradíte i s protékajícím odpadem. Ale realizace vodoinstalace? Tu je lepší svěřit někomu, kdo se v oboru perfektně vyzná a garantuje stoprocentní výsledek. Instalatér České Budějovice Roman Hrubeš má dostatek zkušeností i patřičnou kvalifikaci. V oblasti vody, topení a plynu se jako OSVČ pohybuje od roku 2008 a předtím dlouhou dobu pracoval jako zaměstnanec instalatérské firmy. Osamostatnění byl logický krok, neboť chtěl zákazníkům věnovat více času a poskytovat jim kvalitnější služby.

Společně s kolegou nejdříve realizovali menší projekty na rodinných domech a bytech. Postupem času se začali zabývat rozsáhlejšími zakázkami na novostavbách a větších projektech komerčních budov.

Momentálně se můžete na instalatéra obrátit se vším, co se týká vodoinstalace České Budějovice. Nainstaluje vám vodovodní přípojku, postará se o opravu či rekonstrukci vodovodního řádu, připraví a realizuje rozvody vody a zajistí i další potřebné věci.

Tím však rozsah služeb Romana Hrubeše nekončí. Zajišťuje také topení České Budějovice, a to jak dodávky a instalace topných zařízení, tak i montáže podlahového vytápění, těles ústředního topení a realizaci ventilačního systému.

Chcete se o instalatérských službách Romana Hrubeše dozvědět více? Další informace najdete na http://jpilbauer.cz/instalater_hrubes/.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.