Skvělé tipy

Sháníte spolehlivého instalatéra v Českých Budějovicích? Přečtěte si, kde ho najdete

S trochou šikovnosti postavíte třeba celou hrubou stavbu. Jenomže některé činnosti tak snadné nejsou a není žádná hanba, když je svěříte odborníkům. A rozhodně nejde jen o záležitosti související s elektřinou – kvalifikovaná pomoc přijde vhod také v souvislosti s vodou, topením a plynem. Pokud právě sháníte dobrého instalatéra, nepřestávejte číst. Představíme vám odborníka, který zajišťuje kompletní spektrum instalatérských prací.

Kapající kohoutek zvládnete vlastními silami a možná si poradíte i s protékajícím odpadem. Ale realizace vodoinstalace? Tu je lepší svěřit někomu, kdo se v oboru perfektně vyzná a garantuje stoprocentní výsledek. Instalatér České Budějovice Roman Hrubeš má dostatek zkušeností i patřičnou kvalifikaci. V oblasti vody, topení a plynu se jako OSVČ pohybuje od roku 2008 a předtím dlouhou dobu pracoval jako zaměstnanec instalatérské firmy. Osamostatnění byl logický krok, neboť chtěl zákazníkům věnovat více času a poskytovat jim kvalitnější služby.

Společně s kolegou nejdříve realizovali menší projekty na rodinných domech a bytech. Postupem času se začali zabývat rozsáhlejšími zakázkami na novostavbách a větších projektech komerčních budov.

Momentálně se můžete na instalatéra obrátit se vším, co se týká vodoinstalace České Budějovice. Nainstaluje vám vodovodní přípojku, postará se o opravu či rekonstrukci vodovodního řádu, připraví a realizuje rozvody vody a zajistí i další potřebné věci.

Tím však rozsah služeb Romana Hrubeše nekončí. Zajišťuje také topení České Budějovice, a to jak dodávky a instalace topných zařízení, tak i montáže podlahového vytápění, těles ústředního topení a realizaci ventilačního systému.

Chcete se o instalatérských službách Romana Hrubeše dozvědět více? Další informace najdete na http://jpilbauer.cz/instalater_hrubes/.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.