Nepodceňujte význam osvětlení

KOLARZ osvětleníMezi nejdůležitější prvky každého moderního bydlení nepatří jen samotné zařízení, ale často opomíjené osvětlení. A o to větší důraz bychom na něj měli klást v případě špatně prosvětleného interiéru – dáte-li si s výběrem opravdu záležet, můžete velmi jednoduše změnit celý jeho charakter. Z temných a a neútulných koutů se díky vhodně zvolenému lustru nebo lampě v mžiku stanou nejzajímavější části bytu. Chcete-li aby byl výsledek dokonalý, budete muset zvážit nejen intenzitu světla a typ zdroje, ale samozřejmě i vzhled samotného svítidla. I ty podléhají moderním trendům a jejich design se neustále mění.

KOLARZ - osvětlení pro náročné

Jedním z největších výrobců osvětlení je rakouská firma KOLARZ GmbH, která je leaderem segmentu neuvěřitelných 90 let. Osvětlení interiéru prodává ve více než 50 zemích a u nás ji zastupuje dceřiná společnost KOLARZ-KAAL PRAGUE s.r.o. Toužíte-li po vysoce kvalitních svítidlech, které jsou výsledkem tradičního řemeslného umění a moderních výrobních postupů, neváhejte se na ni obrátit. Momentálně nabízí na 3 5000 nejrůznějších svítidel a osvětlení, mezi kterými nechybí luxusní lustry do obýváku, lustry do kuchyně, lustry do ložnice, ani méně nápadné stojací lampy a venkovní svítidla na zahradu.

KOLARZ myslí i na zákazníky, kteří se nespokojí se sériově vyráběnými modely a vyrábí pro ně netradiční stropní a nástěnná svítidla na míru. Ať už se však rozhodnete jakkoliv, vždy se můžete spolehnout na unikátní design, pečlivé zpracování a nejlepší technické parametry. Ostatně prohlédnout si je můžete sami přímo na webu svitidla-osvetleni-kaal.cz. Najdete zde nejen obsáhlou fotogalerii a kontaktní údaje, ale také spoustu cenných informací, které vám výběr svítidel výrazně usnadní.

Publikováno: 01. 04. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: KOLARZ | osvětlení | osvětlení interiéru | osvětlení KOLARZ