Energie

Jak snížit spotřebu energie v zimě? Nechte si zdarma poradit od odborníků

Zima je obdobím nejkrásnějších svátků v roce, ale také dobou, kdy se výrazně zvyšuje celkový energetický výdej domácnosti. Je tomu tak z několika důvodů – začínáme topit, více ohříváme vodu a déle svítíme. Pokud máte pocit, že za energie platíte příliš vysokou částku a nemáte ponětí, jak výdaje výrazně snížit, budou se vám hodit praktické rady a doporučení, které vám zdarma poskytnou energetičtí poradci od společnosti E.ON. Budete-li se jimi svědomitě řídit, snadno dosáhnete roční úspory ve výši tisíců až desítek tisíc korun.

Ať už jde o výdaje za topení, ohřev vody či světlo, když se nabízí způsob, jak je snížit, neměli byste se k tomu stavět lhostejně. Někdy totiž stačí docela málo a peníze zůstanou tam, kde mají být – v rodinné kase. Se snížením spotřeby energie jde navíc ruku v ruce i ochrana životního prostředí. I vy můžete mít eko-friendly domácnost, která příliš nezatěžuje přírodu. Úspora energií je něco, čím by se měl zabývat každý!

Dobrá rada nad zlato

Energie (bohužel) nejsou zadarmo. Ale jak dosáhnout úspory elektřiny? I vaše domácnost to dokáže, protože dle statistik české rodiny doslova plýtvají energií. Výdej lze samozřejmě snížit i bez toho, abyste přišli o stávající komfort. Díky novému online projektu od společnosti E.ON to jde velmi snadno. Nemusíte přitom nikam chodit ani platit horentní částku. Služba je nabízena přes internet a nestojí ani korunu.

E.ON Rádce poradí i vám

Pro koho je služba E.ON Rádce určena? Pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON. Pokud jste na webových stránkách E.ON Rádce nenašli vše potřebné, využijte služeb energetických poradců. Osobní konzultace s energetickými poradci je dostupná v Brně a Českých Budějovicích. Pokud to máte daleko, můžete je kontaktovat také emailem: poradce@eon.cz nebo telefonicky: 800 773 443.

Online portál obsahuje cenné informace ohledně úspory za vytápění, úspory vody , ale i to, jak ušetřit za dopravu a další každodenní záležitosti. S analýzou energetické náročnosti domu či s podklady na rekonstrukci a dotace vám ochotně poradí energetičtí poradci „z masa a kostí“. Vaše cesta k ekonomičtějšímu a ekologičtějšímu bydlení začíná na www.eon.cz/radce.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.