Energie

Jak snížit spotřebu energie v zimě? Nechte si zdarma poradit od odborníků

Zima je obdobím nejkrásnějších svátků v roce, ale také dobou, kdy se výrazně zvyšuje celkový energetický výdej domácnosti. Je tomu tak z několika důvodů – začínáme topit, více ohříváme vodu a déle svítíme. Pokud máte pocit, že za energie platíte příliš vysokou částku a nemáte ponětí, jak výdaje výrazně snížit, budou se vám hodit praktické rady a doporučení, které vám zdarma poskytnou energetičtí poradci od společnosti E.ON. Budete-li se jimi svědomitě řídit, snadno dosáhnete roční úspory ve výši tisíců až desítek tisíc korun.

Ať už jde o výdaje za topení, ohřev vody či světlo, když se nabízí způsob, jak je snížit, neměli byste se k tomu stavět lhostejně. Někdy totiž stačí docela málo a peníze zůstanou tam, kde mají být – v rodinné kase. Se snížením spotřeby energie jde navíc ruku v ruce i ochrana životního prostředí. I vy můžete mít eko-friendly domácnost, která příliš nezatěžuje přírodu. Úspora energií je něco, čím by se měl zabývat každý!

Dobrá rada nad zlato

Energie (bohužel) nejsou zadarmo. Ale jak dosáhnout úspory elektřiny? I vaše domácnost to dokáže, protože dle statistik české rodiny doslova plýtvají energií. Výdej lze samozřejmě snížit i bez toho, abyste přišli o stávající komfort. Díky novému online projektu od společnosti E.ON to jde velmi snadno. Nemusíte přitom nikam chodit ani platit horentní částku. Služba je nabízena přes internet a nestojí ani korunu.

E.ON Rádce poradí i vám

Pro koho je služba E.ON Rádce určena? Pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON. Pokud jste na webových stránkách E.ON Rádce nenašli vše potřebné, využijte služeb energetických poradců. Osobní konzultace s energetickými poradci je dostupná v Brně a Českých Budějovicích. Pokud to máte daleko, můžete je kontaktovat také emailem: poradce@eon.cz nebo telefonicky: 800 773 443.

Online portál obsahuje cenné informace ohledně úspory za vytápění, úspory vody , ale i to, jak ušetřit za dopravu a další každodenní záležitosti. S analýzou energetické náročnosti domu či s podklady na rekonstrukci a dotace vám ochotně poradí energetičtí poradci „z masa a kostí“. Vaše cesta k ekonomičtějšímu a ekologičtějšímu bydlení začíná na www.eon.cz/radce.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.