Skvělé tipy

Jak se zbavit graffiti na fasádě?

Graffiti je kontroverzní umění, které v lidech vzbuzuje rozporuplné emoce. Výtvory na legálních plochách mnohdy působí doslova úchvatně, ale když se objeví na fasádě domu, má z nich radost jen sprejer. Pokud jste se stali jednou z obětí sprejerského řádění i vy, jistě vás bude zajímat efektivní odstranění graffiti. Zajišťují ho profesionálové ze společnosti AXIOM REAL a rozdělili ho do dvou fází. V té první probíhá čištění fasády, ve druhé pak antigraffiti nátěr.

Jak probíhá odstraňování graffiti?

Řešíte posprejovanou fasádu poprvé? Pak vás bude zajímat, jak probíhá čištění fasády od graffiti. Z povrchu lze odstranit také nápisy provedené speciálními fixy, nálepky, plakáty či zbytky lepidla. AXIOM REAL provádí čištění fasád, zdí, dveří aut, garážových vrat a dalších povrchů.

Poté, co firmu kontaktujete a specifikujete problém, vám vyškolený technik vysvětlí pracovní postupy a sdělí přibližnou cenu. Budete-li souhlasit, dostaví se ve smluvený termín na místo, kde provede analýzu povrchu a vzorek čištění. To vše naprosto nezávazně.

Konkrétní pracovní postup technik navrhne na základě náročnosti prací a spotřeby přípravků. Po odsouhlasení přesné cenové nabídky provedou pracovníci samotné čištění.

tagy

Prevence v podobě antigraffiti nátěru

Fasádu máte v původním stavu, ale co když se pachatel vrátí na místo činu a „vylepší“ vám ji znovu? Proto je důležitá prevence, kterou inkriminované ploše poskytne antigraffiti nátěr se zárukou až na 6 let.

AXIOM REAL poskytuje komplexní služby, v rámci kterých odstraňuje nové graffiti na 1 až 3 roky zcela zdarma. Objeví-li se na vaší fasádě nebo jiné ploše další graffiti, stačí zavolat na non stop servis a do 12 hodin od oznámení provedou pracovníci další čištění. Díky antigraffiti nátěru je odstranění rychlé a nenáročné.

Pokud vás služby odborníků z AXIOM REAL zaujaly, přečtěte si o nich další informace na www.graffiti.cz. A nezapomeňte se podívat na následující videoprezentaci, ve které uvidíte, jak probíhá odstraňování graffiti v praxi:

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.