Skvělé tipy

Jak se zbavit graffiti na fasádě?

Graffiti je kontroverzní umění, které v lidech vzbuzuje rozporuplné emoce. Výtvory na legálních plochách mnohdy působí doslova úchvatně, ale když se objeví na fasádě domu, má z nich radost jen sprejer. Pokud jste se stali jednou z obětí sprejerského řádění i vy, jistě vás bude zajímat efektivní odstranění graffiti. Zajišťují ho profesionálové ze společnosti AXIOM REAL a rozdělili ho do dvou fází. V té první probíhá čištění fasády, ve druhé pak antigraffiti nátěr.

Jak probíhá odstraňování graffiti?

Řešíte posprejovanou fasádu poprvé? Pak vás bude zajímat, jak probíhá čištění fasády od graffiti. Z povrchu lze odstranit také nápisy provedené speciálními fixy, nálepky, plakáty či zbytky lepidla. AXIOM REAL provádí čištění fasád, zdí, dveří aut, garážových vrat a dalších povrchů.

Poté, co firmu kontaktujete a specifikujete problém, vám vyškolený technik vysvětlí pracovní postupy a sdělí přibližnou cenu. Budete-li souhlasit, dostaví se ve smluvený termín na místo, kde provede analýzu povrchu a vzorek čištění. To vše naprosto nezávazně.

Konkrétní pracovní postup technik navrhne na základě náročnosti prací a spotřeby přípravků. Po odsouhlasení přesné cenové nabídky provedou pracovníci samotné čištění.

tagy

Prevence v podobě antigraffiti nátěru

Fasádu máte v původním stavu, ale co když se pachatel vrátí na místo činu a „vylepší“ vám ji znovu? Proto je důležitá prevence, kterou inkriminované ploše poskytne antigraffiti nátěr se zárukou až na 6 let.

AXIOM REAL poskytuje komplexní služby, v rámci kterých odstraňuje nové graffiti na 1 až 3 roky zcela zdarma. Objeví-li se na vaší fasádě nebo jiné ploše další graffiti, stačí zavolat na non stop servis a do 12 hodin od oznámení provedou pracovníci další čištění. Díky antigraffiti nátěru je odstranění rychlé a nenáročné.

Pokud vás služby odborníků z AXIOM REAL zaujaly, přečtěte si o nich další informace na www.graffiti.cz. A nezapomeňte se podívat na následující videoprezentaci, ve které uvidíte, jak probíhá odstraňování graffiti v praxi:

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.