Espresso - dárek, který se bude v kuchyni vyjímat

Blíží se Vánoce a většina z nás už pomalu přemýšlí nad vhodným vánočním dárkem pro své blízké. Měl by být praktický a zároveň dělat radost každý den. Vymyslet něco takového však není vždy jednoduché a právě proto jsme pro vás připravili tip na něco, co vám ostudu rozhodně neudělá. Jde o nové automatické espresso DeLONGHI, které ocení milovníci dobré kávy, stejně jako fanoušci krásných pomocníků do kuchyně. V té se totiž stane mašinka středem pozornosti.

Perfekcionista DeLONGHI

Espresso DeLONGHI 23-450 S je volně stojící automatická mašinka, která umí připravit to nejlepší italské espresso, cappucino, latte machiato, caffe latte a další pochoutky, které vás skvěle naladí na celý den. Už na první pohled poznáte, že se nejedná o obyčejný kávovar. O kvalitách přístroje jasně vypovídá kombinace moderního designu a kvalitních materiálů. Díky promyšlené technice lze individuálně nastavit přípravu malé, střední nebo velké kávy se silnou či extrajemnou chutí. Samozřejmostí je příprava dvou šálků kávy najednou a funkce „Clean“, díky které se přístroj sám pročistí od mléka a automatické vypnutí, které minimalizuje spotřebu energie. Stačí jen položit šálek pod trysku a zmáčknout tlačítko s požadovaným nápojem...

Víme, kde ho mají za super cenu!

Vzhledem k vyšší pořizovací ceně tohoto modelu se vyplatí hledat prodejce, který by ho byl ochoten přenechat se slevou. A my jednoho takového našli. Nejde o nikoho jiného, než o elektro specialistu levneelektro.cz, u kterého si můžete koupit espresso DeLONGHI mnohem levněji, než u konkurence. Vzhledem k mnohaletému působení společnosti si navíc můžete být jisti, že nekupujete zajíce v pytli. A pro ty méně důvěřivé pořád existuje možnost osobního odběru v některé z mnoha kamenných prodejen. Vypadá to, že letošní rok budou Vánoce provoněny kávou a nikoliv purpurou, co říkáte?

Publikováno: 27. 11. 2012

Kategorie: Elektronika

Autor: Adam

Tagy: automatické espresso | delonghi | espresso