Kancelář

I razítko může mít styl

Zařizujete si svou kancelář a chcete si z ní udělat co nejútulnější místo? Pamatujte, že všechno jde v ruku v ruce a i zdánlivě nepodstatné věci, jako je razítko tvoří s ostatními věcmi kompaktní celek. Pokud se ve své kanceláři chcete cítit jako ryba ve vodě, musíte se obklopit praktickými věcmi, které vám maximálně usnadní práci a zároveň budou pěkné na pohled. Stylový design a funkčnost jsou nejdůležitějšími vlastnostmi a razítko Modico se jimi rozhodně může pochlubit.

Co že je to tedy za úžasné razítko? Každý, kdo už nějaký ten pátek podniká, jistě ví, že razítka patří mezi věci každodenní potřeby. Možná, že se vám již (v tu nejnevhodnější chvíli) stalo, že vám razítko vypovědělo službu. Moderní razítka jsou opatřena otočným mechanismem, který má tendenci se zasekávat. Razítka Modico vnitřní otáčecí mechanismus neobsahují a tudíž se zaseknout nemohou. Stačí krátký stisk a razítko rovnoměrně indikuje inkoust na papír. Razítko je řešeno tak, že inkoust prochází přes otevřené póry štočku mikroporézní gumy. Razítka Modico tak zvládnou otisknout fotografii, polotóny, grafiku, jemné linky a písmo velmi malé velikosti (od 4 bodů).

Pokud hledáte razítko online, určitě vás zaujme výroba razítek na počkání. Na razitko-na-pockani.cz si můžete vybrat z mnoha typů razítek Modico. Razítka jsou vysoce kvalitní a zvládnou až 15.000 otisků. Garance proti vyschnutí je 7 let, což je skutečně dlouhá doba.  Razítka na počkání vám přijdou poštou do 24 hodin a vy je tak budete mít velmi rychle k dispozici. Milovníci ergonomie zaplesají, protože razítka Modico se drží velmi pohodlně.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.