Chcete, aby vám nová sedací souprava vydržela?

Dokážete si představit obývací pokoj bez sedací soupravy? Nejde jen o kus nábytku, na kterém se můžete kdykoliv uvelebit a sledovat svůj oblíbený seriál, číst, nebo jen tak odpočívat. Vhodně zvolená sedačka je dominantním prvkem, který utváří celkový charakter interiéru. Pokud jste došli k závěru, že vám ta stávající nevyhovuje, nebo jen nepůsobí dostatečně reprezentativně, udělejte si radost a investujte do nové. Vsadíte-li navíc na přírodní kůži, budete si ji užívat velmi dlouho. Kožené sedací soupravy jsou totiž nejen krásné, ale především odolné a snadno udržovatelné.

 Pravé kůži se nic nevyrovná

Volbu materiálu nepodceňujte. Se sedačkami je to podobné jako s auty. Designově povedené modely seženete velmi levně, ale jak dlouho vám vydrží? Nechcete-li za pár let řešit stejné dilema, investujte do kvalitní kožené sedací soupravy rovnou. Pravá kůže má navíc i spoustu dalších praktických výhod – pokud jste nad koženou sedačkou váhali kvůli obavám z nepříjemného pocení a chladu? Zmíněná negativa můžete čekat u eko kůže, ale rozhodně ne u přírodní varianty.

Fajnšmekři sází na Itálii

Vraťme se však k samotnému designu. Rohové i rozkládací sedací soupravy z kůže se vyrábí ve všech známých i méně známých stylech a ať už se vaše domácnost nese v duchu retra, klasiky či futurismu, stoprocentně objevíte vhodný model. Skvělým příkladem budiž aktuální nabídka u specializovaného prodejce isedačky.cz. Nebudeme si nic nalhávat, ve zmíněném e-shopu nenarazíte na low-endové kousky za diskontní cenu. Na nic takového si nehraje a naopak nabízí vysoký standart, který ocení i ti nejnáročnější. Kožené sedací soupravy pochází z Itálie, Mekky designu a vyrábí se z nejlepšího dubového, bukového nebo smrkového masivu. Samozřejmostí je možnost volby mezi širokým spektrem barevných kombinací (bílá, černá, červená, zelená), neboť je to právě barva, která rozhodne o tom, zda sedačka do interiéru zapadne, nebo v něm bude naopak působit jako pěst na oko. kozena sedacka 1 Pokud si s výběrem konkrétního modelu nevíte rady, neváhejte se poradit s prodejcem. Spoustu užitečných tipů a doporučení navíc najdete i v e-shopu v sekci „Tipy a trendy“. Nás italské rozkládací a rohové sedací soupravy uhranuly a vsadíme se, že vy jste na tom podobně... Kozena sedacka 3

Publikováno: 25. 12. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: kožené sedací soupravy | výhody kožené sedačky