Bazén místo dovolené? Proč ne!

Dokážete si představit léto bez vody? Letní měsíce jsou s koupáním a opalováním neodmyslitelně spojeny a i vy se pravděpodobně těšíte, až naposledy zamknete kancelář a vydáte se na vytouženou dovolenou. Otázkou však je – vyplatí se investovat několik desítek tisíc do rodinné dovolené, která nepotrvá déle, než jeden, dva týdny? Mnohem praktičtější je investice do vlastního bazénu, ve kterém strávíte celé léto a navíc se o něj nebudete muset s nikým dělit. Zahradní bazény jsou rok od roku cenově dostupnější a důkazem jsou statistiky, podle kterých je Česká republika bazénová velmoc. V naší malé zemi je totiž největší hustota bazénů, vzhledem k počtu obyvatel. I vy se můžete přidat mezi ty šťastnější, kteří se mohou koupat, kdykoliv se jim zachce.

Když bazén, tak pořádný

Bazény jsou investicí a nevyplácí se na nich šetřit. Nechcete-li napřesrok kupovat nový, orientujte se na kvalitu a nikoliv na nejnižší cenu. Oblíbené jsou zejména zapuštěné bazény, které plní i další účel – luxusní architektonický prvek na vaší zahradě. Chcete-li si navíc prodloužit koupací sezónu, neváhejte investovat do zastřešení, které vodní plochu ochrání od nečistot a navíc zamezí dopadu UV záření. Díky praktické stříšce ušetříte i za bazénovou chemii, kterou nebudete muset přidávat tak často. Délka koupací sezóny se tak může protáhnout i na šest měsíců.

Když bazén nestačí

Pokud již bazén máte a toužíte po skutečně luxusním místě, ve kterém se můžete pravidelně oddávat relaxaci, pořiďte si vířivou vanu. Venkovní i  inveriérové vířivky jsou velmi populární a bublinkovou masáž si zamilujete i vy a vaše bolavá záda. Moderní vířivé vany disponují celou řadou užitečných funkcí, které vás dostanou na vrchol blaha. Kvalitní a zároveň cenově dostupné bazény, vířivky i sauny najdete na bazenovysvet.sk.

Publikováno: 29. 06. 2012

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam

Tagy: bazén | bazény | zahradní bazén | zahradní bazény