Interiér

Interiér ve skandinávském stylu

Skandinávský styl si získává stále větší oblibu po celém světě. Inspiraci nachází v malebné idyle skandinávského venkova, je plný lehkosti, romantický a často využívá vintage prvky. Přinášíme pro Vás malou ochutnávku tohoto pozoruhodného stylu, který vdechne každému interiéru teplo domova.

Nebojte se kombinovat!

Při zařizování interiéru ve skandinávském stylu se nebojte kombinovat. Díky často zastoupeným vintage prvkům, využijete i starý nábytek po babičce. Z materiálů tomuto stylu dominují ty čistě přírodní – dřevo, sklo a kámen. Nábytek ve skandinávském stylu je typický patinou, či opotřebením, které mu dodávají nádech nostalgie. Z barev se u tohoto nábytku nejčastěji setkáte s bílou, či odstíny šedé. Světlý nábytek obecně dodává interiérům vzdušnost a opticky je zvětšuje.

1170946_661198143891191_286724064_n

Nejčastěji využívané bytové doplňky v tomto stylu jsou polštářky, podsedáky, ubrusy, závěsy – jednoduše řečeno bytový textil. Setkat se můžete s romantickými motivy květin, jemnými proužky, folklórními prvky i s čistým plátnem. Z barev opět dominují světlé odstíny – růžové, pastelové, krémové.

Mezi bytové dekorace, které nesmí v žádném interiéru ve skandinávském stylu chybět, patří bezesporu svícny, svíčky a rámečky na fotografie. Skandinávský styl se skvěle hodí na každou chatu i chalupu a nejen tam. Ani netušíte, jak okouzlující může být dívčí pokoj. Je právě takový, o kterém většina dívek sní až do dospělosti.

11124

Skandinávské bytové doplňky seženete na Bella Rose!

Bytové doplňky ve skandinávském stylu v České republice seženete dnes již poměrně snadno. Průkopníkem originálních bytových doplňků dovážených přímo ze srdce Skandinávie je v Čechách internetový obchod Bella Rose, který na náš trh přináší dekorace a bytové doplňky od desítek předních skandinávských designérů. Na výzdobu interiéru semůžete inspirovat na našich fotografiích.

1000339_661198687224470_17250331_n

 

 

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.