Rekonstrukce domu

Jak se zbavit suti a odpadu?

Zahrada o vašem bydlení ledacos vypovídá. Pokud na ni máte spoustu odpadu a suti, měli byste se postarat o odvoz. Získáte místo navíc a mimo to vrátíte estetickou úroveň pozemku na původní úroveň. Odvozu suti a odpadu vám samozřejmě přijde vhod i v případě, že se na rekonstrukci a s ní související bourání teprve chystáte. Naplánujete-li si vše důkladně a v předstihu, ušetříte si spoustu času, práce i peněz. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak vše s přehledem zvládnout.

Vozík, nebo kontejner?

Odvoz suti a odpadu lze provést několik způsoby. Můžete si půjčit přívěs a postarat se o odvoz svépomocí. Anebo si objednáte kontejner. Která varianta je efektivnější?

V případě menšího množství suti se kontejner nevyplatí. Pokud však máte na zahradě spoustu stavebního materiálu a odpadu, nic jiného vám nezbude. Než byste vše „nalopatovali“, trvalo by vám to příliš dlouho.

Dobře odhadněte objem kontejneru

Rozhodnete-li se pro kontejner, nechte si ho přistavit dostatečně velký. Tím, že si objednáte menší verzi a dopravce bude muset jezdit víckrát, neušetříte ani korunu. Obvykle dostanete na výběr mezi menšími kontejnery o objemu 3 m3 a většími o objemu 10 m3. Kromě suti a zahradního odpadu můžete naložit také směsný odpad, polystyren a další materiály.

Kolik času budete potřebovat?

Dalším důležitým kritériem je délka přistavení kontejneru. Při odhadování buďte při zemi a raději si nechte na nakládku delší dobu. Jinak se může stát, že si dopravce pro kontejner přijede v době, kdy nebudete s prací hotovi. A jak už to tak bývá, čas při vyklízení letí jako splašený a práce se může z různých důvodů protáhnout.

Kde seženete kontejnery v Praze?

Chcete-li si nechat přistavit kontejner v Praze, objednejte si ho na www.odvoz-sut.cz. Firma se v oboru pohybuje dlouho, má dobré ceny a nabízí i ruční vyklízení, nakládku a další související služby.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.