I vy můžete mít doma Monu Lisu či Picassa

Monu Lisu ani Picassa doma samozřejmě mít nemůžete, ale stejně tak se nemusíte spokojit s dekoracemi, které má doma většina vašich známých. Zapomeňte teď na obrazy z obchodních řetězců, které jsou tuctové a mají s uměním jen pramálo společného. Chcete-li dát svému bydlení punc originality a dotáhnout charakter interiéru k dokonalosti, sáhněte po některém z fotoobrazů z dílny mladých českých fotografů – Simony Vlčkové a Martina Boltika. Patříte-li k hudebním nadšencům, pravděpodobně jste již některé z jejich počinů viděli. Jejich fotografie se objevovaly v časopisech Report, Filter a Bbarak, stejně jako na portále Atlas.cz.

Objevte krásu květin

Tvorba dua fotografů se postupně vykrystalizovala a hlavními motivy fotografií se staly nádherné přírodní krajiny, květiny a příroda všeobecně. Jak sami uvádí na svém webu, naučili se v každé scenérii najít ten svůj pohled na svět a osobitě zachytit neopakovatelný okamžik. Jejich fotoobrazy jsou plné neobyčejných detailů, které autoři zachytí na zdánlivě „obyčejných“ věcech. V roce 2006 se Simoně Vlčkové podařilo prosadit v celorepublikové studentské soutěži a obsadila zde 1. a 2. místo. Oba fotografové se své vášni věnují naplno a rozhodli se s ní podělit i s vámi. Jejich moderní obrazy jsou k mání za přitažlivé ceny a můžete si je objednat na webu fotodekorace.cz.

Limitované edice obrazů pro fajnšmekry

Patříte k lidem, kteří si potrpí na originalitu? Obrazy do bytu, jež mají na svědomí naši fotografové rozhodně nepatří k těm tuctovým, ale toužíte-li po něčem, co u svého souseda skutečně nenajdete, sáhněte po kousku z limitované edice. Tyto unikátní kousky patří k tomu nejlepšímu z jejich fotografické tvorby a jsou k mání jen v omezeném počtu kusů. Není na co čekat, dopřejte svému interiéru neotřelý vzhled a pořiďte si obrazy, které vám budou dělat každý den radost.

Publikováno: 10. 07. 2012

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: atlas.cz | bbarak | dekorativní obrazy | filter | fotoobrazy | martin boltik | obrazy jako dekorace | report | simona vlčková