Interiér

I váš byt mohou zdobit originální podlahy Tarkett

Také vás vaše bydlení nudí? Pokud trpíte pocitem, že je váš byt či dům až příliš uniformovaný, vdechněte mu specifický charakter a učiňte z něj místo, které okouzlí všechny návštěvy. I vy můžete bydlet v moderním bydlení, které nevypadá jako každý druhý byt zn. IKEA. Originální design a prvotřídní kvalita přitom nemusí být cenově nedostupné. Nečekejte žádné složitosti, aby bydlení vypadalo k světu, nebudete ho muset z gruntu rekonstruovat. Postačí, když se zaměříte na nejdůležitější architektonické prvky. Takové, které jsou vidět na první pohled.

A je něco na první pohled vidět více, než zdi a podlaha? Myslete na to, aby váš byt dýchal a vyzařoval z něj dostatek prostoru. Pokud máte možnost vybourat některou ze stěn (pozor na ty nosné!), udělejte to. Je to sice v rozporu s tím, že aby byt vypadal k světu, nebude nutná rekonstrukce, nicméně otevřené prostory jsou jednou z možností, jak dosáhnout skutečně originálního bydlení. Pakliže na bourání nemáte nervy, alespoň si moderně vymalujte. Čím světlejší barvy, tím více prostoru. Nezapomeňte na dominantní prvky, tedy barevné stěny či větší obrazy. A dostáváme se k poslednímu, ale o to důležitějšímu bodu, kterým jsou podlahy.

Koberce musí pryč a to samé i linolea. Moderní bydlení potřebuje moderní řešení, kterým mohou být dřevěné podlahy, případně ty z laminátu a vinylu. Laminátové podlahy jsou oproti těm dřevěným cenově dostupnější. I tak mohou být velmi povedené, skvělým příkladem jsou podlahy Tarkett. Výrobce nabízí velmi originální řešení, které se bude ve vašem bydlení vyjímat. I vy můžete zaujmou návštěvy netradičními podlahami s různými dekory. Plovoucí podlahy jsou navíc bezúdržbové, takže vám odpadne neustálé vysávání. Jednoduše je přetřete a máte vystaráno.

1 komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.