Rekonstrukce domu

Plot pro maximální bezpečnost i estetický efekt

Při stavbě domu si každý klade otázku, jaký typ oplocení zvolit, aby byl moderní a ladil s celkovým designem domu i zahrady. Betonový plot oproti běžnému oplocení splňuje i mnoho dalších podmínek a požadavků. Je vyroben z kvalitního pevného materiálu a spolu s volitelnou výškou plotu získáte maximální pocit bezpečí a také soukromí. Betonový plot je tvořen ze dvou komponentů, a to betonových sloupků a panelů. Montáž betonového plotu je pro každého manuálně zručného jedince hračka. Kdo si na to však netroufne, může se již při koupi plotu obrátit na odborníky, kteří mu betonový plot postaví.

Betonový plot kdykoli a kdekoli

Stavba betonového plotu se většinou realizuje v jarním či letním období, problémem však není ani realizace stavby na podzim či v zimě. Ani nerovný terén není překážkou, betonový plot můžete postavit téměř kdekoli.

Betonový plot je výborným řešením, pokud hledáte jedinečný typ oplocení. Betonové ploty se prodávají v šedé barvě, kdo je náročnější, může si vybrat z několika dalších barev, stejné je to s dekorem. Ti náročnější vymění jednostranný dekor za oboustranný a mají hned atraktivní oplocení kolem domu.

Na někoho působí betonové ploty poněkud masivně. Není divu, vždyť jde o kvalitní beton. Díky němu je oplocení stabilní, pevné, odolné a dlouho vydrží odolávat mechanickému i klimatickému působení. Díky masivnímu zpracování působí plot solidně, získáte za ním silný pocit bezpečí a soukromí, který vám jiný plot jen tak neposkytne. Pokud se vám plot zdá přece jen příliš masivní a jednolitý, doplňte jej ozdobným zakončením v podobě vzdušné mřížky nebo třeba dřevěných latí.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.