Hliníkový plot - vypadá skvěle a přežije vás

Hliníkový plotStavbou plotu se většinou zabýváme až poté, co dokončíme veškeré úpravy exteriéru, ale ve skutečnosti je to právě oplocení, které má na celkový vzhled domu významný vliv. Nevzhledný plot může dojem z podařené rekonstrukce starší nemovitosti, ale i zbrusu nové stavby, zcela pokazit a naopak – díky vhodně zvolenému plotu můžeme výrazně pozvednout estetickou stránku bydlení, které se momentálně nachází ve fázi oprav nebo výstavby. Nenechávejte proto jeho stavbu na poslední chvíli a neutrácejte za provizorní pletivo, které by stejně v dohledné době nahradilo plnohodnotné oplocení.

Dřevo, nebo plast? Hliník, přátelé!

V prvé řadě bychom se měli zamyslet nad výběrem materiálu. Možností je hned několik – dřevo, tvrzený plast a hliník. Máte-li dost času na pravidelnou údržbu a smíříte-li se s omezenou životností, neváhejte sáhnout po dřevu. Preferujete-li bezúdržbové ploty, zbývá nepříliš atraktivní plast a luxusně vyhlížející hliník. Volba je tedy jasná. Hliníkové ploty mají oproti dřevěným a plastovým mnoho výhod. Je naprosto bezúdržbový, tvarově stálý a velmi odolný. Navíc vypadá i po letech jako nový – zub času se na něm neprojeví ani v nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Hliníkový plot je i přes spoustu výhod cenově dostupný a navíc k mání v mnoha designových variantách. Vždy můžete vybírat mezi několika typy profilů a pestrou škálou provedení a barevných kombinací. Oblíbené jsou zejména dekory imitující dřevo, které mohou dokonale korespondovat s barvou vrat nebo oken.

Krásné a cenově dostupné ploty, které vydrží navždy?

Chcete-li, aby váš nový plot vypadal přesně podle vašich představ, obraťte se na firmu Zámečnictví Bílý s.r.o., která je na trhu téměř 20 let. Navázala na tradici zámečnické dílny s dlouholetou tradicí a výrazně rozšířila její působnost. Firma vyrábí bezúdržbové hliníkové ploty, zábradlí a jedno i dvoukřídlé teleskopické brány ve stejném designovém provedení a zajišťuje kompletní služby od individuálního návrhu až po konečnou montáž. Toužíte-li po elegantním plotu a bráně, o které se nebudete muset do konce života starat, nezapomeňte se podívat na rozsáhlou fotogalerii již realizovaných zakázek na webu bily-sro.cz.