Rekonstrukce domu

Anhydritová podlaha pro vaše bydlení

Pomalu, ale jistě roztává poslední sníh a cvrlikající ptáci vesele oznamují, že přišlo jaro. Letošní zima byla poměrně krutá a pokud jste plánovali, že během zimních měsíců pokročíte s rekonstrukcí domu, asi jste se spletli. Nevadí, počasí nám přeje a lépe si stavební práce načasovat nelze. Máte za sebou realizaci střechy, fasády a oken? Pojďme se společně pustit do interiéru. Potřebujete novou podlahu? A nelíbilo by se vám podlahové vytápění? Spojte příjemné s užitečným a pusťte se do pokládky anhydritové podlahy. Pakliže vám anhydrit nic neříká, budete z jeho vlastností nadšení. Je v mnoha ohledech lepší, než beton a pomůže vám ušetřit celkové náklady.

Proč právě anhydrit?

Ptáte se, proč byste měli sáhnout po stavebním materiálu, o kterém nic nevíte? Anhydrit sice není tak známý jako beton, podle odborníků však brzy beton zcela nahradí. Anhydrit je mnohem pevnější v tahu za ohybu a navíc se může pochlubit vyšší homogenitou materiálu. Pro vás to znamená jediné. V případě, že uvažujete o podlahovém vytápění, budete s anhydritem na výsost spokojeni. Na rozdíl od betonu se anhydrit mnohem rychleji prohřívá, což pro vás znamená úsporu elektrické energie.

Anhydrit se hodí do starších objektů

Bydlíte v domku, který pamatuje několik minulých režimů? V tom případě bude anhydritová podlaha vhodnější, než beton. Anhydritové podlahy jsou až o 30 mm nižší, než betonové, což znamená menší hmotnost. Zatížení domu anhydritem není tak markantní, jako v případě betonu a nehrozí narušení statiky. Anhydritová podlaha je navíc levnější, protože ušetříte za štěrkování a opravy. Rychlost tvrdnutí anhydritu je mnohem větší, než v případě betonu. Dejte si tedy pozor, aby byla podlaha bez nerovností. Na opravy nebude čas.

Proč je anhydrit lepší, než beton?

  • Je levnější
  • je pevnější
  • lepší pro podlahové vytápění
  • rychlejší realizace

 

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.