PSN – to je správa i prodej nemovitostí, včetně komerčních

Pražská správa nemovitostí (PSN) se specializuje na pronájem a prodej bytů i nekomerčních či obchodních prostor. Každoročně nabízí několik zajímavých projektů. Zajímá vás aktuální prodej komerčních nemovitostí? Podívejte se, co PSN nabízí.

Prodej nemovitostí ve stavu shell&core je pro podnikání ideální

V nabídce PSN je aktuálně k dispozici několik rozestavěných obchodních jednotek ve stavu shell&core. Je to přesně to, co jako podnikatelé oceníte. Připraveny jsou hrubé konstrukce prostoru, ale je zcela na vás, jak vyřešíte vnitřní dispozice interiéru. Na vás je rovněž volba designu povrchů, podlah a samozřejmě i interiérového vybavení. Takže neplatíte za to, co jste nechtěli, a nemusíte předělávat již hotové prostory. PSN nabízí prodej nemovitostí pro podnikatelské účely v Rezidenci Soběslavská. V tomto vinohradském domě se nachází především bytové jednotky. Součástí jsou i dvě obchodní jednotky a ateliér. Obě jednotky jsou zatím volné. Jedna má velikost 40,2 m2, druhá 90,9 m2. Zajímavou nebytovou jednotkou je prostor o velikosti 73,4 m2 v Opletalově ulici na Praze 1. Jednotka se nachází v objektuRezidence Opletalova, který nabízí opět především revitalizované byty v nádherných historických prostorách domu. Jde o nadstandardně umístěný podnikatelský prostor s perfektní dostupností všech třech linek metra. Nemovitosti na prodej jsou k dispozici i v Lihovarské ulici na Praze 9. Opět jde o prostory ve stavu shell&core. Umístěné jsou v 1. patře projektu Rezidence Esprit I. Prostory se nachází ve vyhledávané lokalitě Libně. Prodej nemovitostí

Prodej komerčních nemovitostí, ale i jejich pronájem

PSN se nezaměřuje pouze na prodej komerčních nemovitostí, ale i na pronájem obchodních a nebytových prostor vhodných pro podnikání. Zajímavou obchodní jednotku teď pronajímá v ulici Muchova na Praze 6. Nachází se v Dejvicích a má velikost 180 m2. Má perfektní pozici – 100 metrů od Chotkových sadů, Letenských sadů a od parku Stromovka. Pronájem je 50 000 Kč měsíčně plus 5000 Kč poplatky.

Publikováno: 28. 07. 2019

Kategorie: Reality

Autor: Adam