Reality

PSN – to je správa i prodej nemovitostí, včetně komerčních

Pražská správa nemovitostí (PSN) se specializuje na pronájem a prodej bytů i nekomerčních či obchodních prostor. Každoročně nabízí několik zajímavých projektů. Zajímá vás aktuální prodej komerčních nemovitostí? Podívejte se, co PSN nabízí.

Prodej nemovitostí ve stavu shell&core je pro podnikání ideální

V nabídce PSN je aktuálně k dispozici několik rozestavěných obchodních jednotek ve stavu shell&core. Je to přesně to, co jako podnikatelé oceníte. Připraveny jsou hrubé konstrukce prostoru, ale je zcela na vás, jak vyřešíte vnitřní dispozice interiéru. Na vás je rovněž volba designu povrchů, podlah a samozřejmě i interiérového vybavení. Takže neplatíte za to, co jste nechtěli, a nemusíte předělávat již hotové prostory.

PSN nabízí prodej nemovitostí pro podnikatelské účely v Rezidenci Soběslavská. V tomto vinohradském domě se nachází především bytové jednotky. Součástí jsou i dvě obchodní jednotky a ateliér. Obě jednotky jsou zatím volné. Jedna má velikost 40,2 m2, druhá 90,9 m2.

Zajímavou nebytovou jednotkou je prostor o velikosti 73,4 m2 v Opletalově ulici na Praze 1. Jednotka se nachází v objektuRezidence Opletalova, který nabízí opět především revitalizované byty v nádherných historických prostorách domu. Jde o nadstandardně umístěný podnikatelský prostor s perfektní dostupností všech třech linek metra.

Nemovitosti na prodej jsou k dispozici i v Lihovarské ulici na Praze 9. Opět jde o prostory ve stavu shell&core. Umístěné jsou v 1. patře projektu Rezidence Esprit I. Prostory se nachází ve vyhledávané lokalitě Libně.

Prodej nemovitostí

Prodej komerčních nemovitostí, ale i jejich pronájem

PSN se nezaměřuje pouze na prodej komerčních nemovitostí, ale i na pronájem obchodních a nebytových prostor vhodných pro podnikání. Zajímavou obchodní jednotku teď pronajímá v ulici Muchova na Praze 6. Nachází se v Dejvicích a má velikost 180 m2. Má perfektní pozici – 100 metrů od Chotkových sadů, Letenských sadů a od parku Stromovka. Pronájem je 50 000 Kč měsíčně plus 5000 Kč poplatky.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.