Rodinné domy na klíč

Dům na klíč vám ušetří spoustu starostí a času

Láká vás představa vlastního bydlení, ale nemůžete se rozhodnout, zda stavět svépomocí či si nechat postavit dům na klíč? Domy z katalogu mají oproti novostavbám svépomocí celou řadu výhod. Nenechte se zmást vyšší cenou. Vyšší je mnohdy jen na oko. Ušetříte sice za materiál, ale vzhledem k tomu, kolik vás bude stavba svépomocí stát času a nervů, je nějakých 20% navíc zanedbatelných. Krom toho musíte zohlednit náklady za zapůjčení nářadí a techniky. Rodinné domy na klíč jsou mnohem pohodlnější variantou.

Pohodlně se usaďte a podívejte se na projekty rodinných domů, které si můžete nechat postavit i vy. Rodinné domy na klíč jsou v současné době velmi oblíbeným řešením. Většina lidí zkrátka nechce ztratit tolik času, kolik taková stavba domu spolkne. Jsou přeci příjemnější věci, které se dají dělat namísto vožení koleček s betonem…

Ideálním řešením jsou nízkoenergetické domy, které splňují standardy moderního bydlení a představují značnou úsporu energie do budoucna. Nechte si postavit „zelený“ dům, který je v dokonalém souznění s okolní přírodou a nezatěžuje vaši peněženku. Velmi pestrý výběr hotových řešení na klíč najdete na domysnu.cz. Kdo ví, třeba ten váš dům snů čeká právě tady.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.