Reality

Největší zájem je o byty na Praze 9 a 10

Chcete si pořídit nové bydlení, ale netušíte, kde se vám bude bydlet nejlépe? Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Vše je o prioritách, a proto byste si měli předem ujasnit, co od svého budoucího domova čekáte. Chcete mít na dosah ruky nejrušnější pražské čtvrti, nebo naopak preferujete klid? V žádném případě však nesmíte podcenit dopravní dostupnost a občanskou vybavenost. Podle statistik je největší zájem o prodej bytů v Praze 9 a 10. Na opačné straně žebříčku jsou bytové jednotky na Praze 1 a 2, které svou cenou výrazně převyšují průměr.

Je libo pohodové bydlení u přehrady?

Atraktivní byty Praha 10 nyní nabízí známý český developer Finep. Rezidenční projekt Hostivař Nad Přehradou se nachází v klidné lokalitě na rozhraní Horních Měcholup a Hostivaře, v bezprostřední blízkosti oblíbeného lesoparku u Hostivařské přehrady.

K největším lákadlům projektu Hostivař Nad Přehradou patří dokonalé propojení městské infrastruktury s přírodou. Prvotřídní občanská vybavenost (nechybí obchody, služby, školy…), spousta míst pro volnočasové vyžití (sportoviště, golfové hřiště…) a harmonické prostředí lesoparku lákají všechny věkové skupiny. Na své si přijdou sportovně založení mladí lidé, rodiny s dětmi i aktivní senioři. A samozřejmě i lidé toužící po klidu a pohodě.

Cenově dostupné bydlení vyšší kategorie

Nové byty Praha jsou prostorné, dostatečně prosvětlené a energeticky úsporné. Developer Finep je na trhu přes 20 let a realizoval téměř 10 tisíc bytů v rámci desítek dokončených projektů v České republice i na Slovensku. Charakteristickým znakem jsou nejkvalitnější pozemky v prémiových lokalitách, kvalitní zpracování a dostupná cena.

Finep garantuje kvalitu bytů prodlouženou tříletou zárukou. Zároveň nabízí financování i alternativu v podobě družstevního bydlení. Bližší info najdete na www.finep.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.