Reality

Největší zájem je o byty na Praze 9 a 10

Chcete si pořídit nové bydlení, ale netušíte, kde se vám bude bydlet nejlépe? Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Vše je o prioritách, a proto byste si měli předem ujasnit, co od svého budoucího domova čekáte. Chcete mít na dosah ruky nejrušnější pražské čtvrti, nebo naopak preferujete klid? V žádném případě však nesmíte podcenit dopravní dostupnost a občanskou vybavenost. Podle statistik je největší zájem o prodej bytů v Praze 9 a 10. Na opačné straně žebříčku jsou bytové jednotky na Praze 1 a 2, které svou cenou výrazně převyšují průměr.

Je libo pohodové bydlení u přehrady?

Atraktivní byty Praha 10 nyní nabízí známý český developer Finep. Rezidenční projekt Hostivař Nad Přehradou se nachází v klidné lokalitě na rozhraní Horních Měcholup a Hostivaře, v bezprostřední blízkosti oblíbeného lesoparku u Hostivařské přehrady.

K největším lákadlům projektu Hostivař Nad Přehradou patří dokonalé propojení městské infrastruktury s přírodou. Prvotřídní občanská vybavenost (nechybí obchody, služby, školy…), spousta míst pro volnočasové vyžití (sportoviště, golfové hřiště…) a harmonické prostředí lesoparku lákají všechny věkové skupiny. Na své si přijdou sportovně založení mladí lidé, rodiny s dětmi i aktivní senioři. A samozřejmě i lidé toužící po klidu a pohodě.

Cenově dostupné bydlení vyšší kategorie

Nové byty Praha jsou prostorné, dostatečně prosvětlené a energeticky úsporné. Developer Finep je na trhu přes 20 let a realizoval téměř 10 tisíc bytů v rámci desítek dokončených projektů v České republice i na Slovensku. Charakteristickým znakem jsou nejkvalitnější pozemky v prémiových lokalitách, kvalitní zpracování a dostupná cena.

Finep garantuje kvalitu bytů prodlouženou tříletou zárukou. Zároveň nabízí financování i alternativu v podobě družstevního bydlení. Bližší info najdete na www.finep.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.