Největší zájem je o byty na Praze 9 a 10

Chcete si pořídit nové bydlení, ale netušíte, kde se vám bude bydlet nejlépe? Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Vše je o prioritách, a proto byste si měli předem ujasnit, co od svého budoucího domova čekáte. Chcete mít na dosah ruky nejrušnější pražské čtvrti, nebo naopak preferujete klid? V žádném případě však nesmíte podcenit dopravní dostupnost a občanskou vybavenost. Podle statistik je největší zájem o prodej bytů v Praze 9 a 10. Na opačné straně žebříčku jsou bytové jednotky na Praze 1 a 2, které svou cenou výrazně převyšují průměr.

Je libo pohodové bydlení u přehrady?

Atraktivní byty Praha 10 nyní nabízí známý český developer Finep. Rezidenční projekt Hostivař Nad Přehradou se nachází v klidné lokalitě na rozhraní Horních Měcholup a Hostivaře, v bezprostřední blízkosti oblíbeného lesoparku u Hostivařské přehrady. K největším lákadlům projektu Hostivař Nad Přehradou patří dokonalé propojení městské infrastruktury s přírodou. Prvotřídní občanská vybavenost (nechybí obchody, služby, školy...), spousta míst pro volnočasové vyžití (sportoviště, golfové hřiště...) a harmonické prostředí lesoparku lákají všechny věkové skupiny. Na své si přijdou sportovně založení mladí lidé, rodiny s dětmi i aktivní senioři. A samozřejmě i lidé toužící po klidu a pohodě.

Cenově dostupné bydlení vyšší kategorie

Nové byty Praha jsou prostorné, dostatečně prosvětlené a energeticky úsporné. Developer Finep je na trhu přes 20 let a realizoval téměř 10 tisíc bytů v rámci desítek dokončených projektů v České republice i na Slovensku. Charakteristickým znakem jsou nejkvalitnější pozemky v prémiových lokalitách, kvalitní zpracování a dostupná cena. Finep garantuje kvalitu bytů prodlouženou tříletou zárukou. Zároveň nabízí financování i alternativu v podobě družstevního bydlení. Bližší info najdete na www.finep.cz.

Publikováno: 30. 05. 2017

Kategorie: Reality

Autor: Adam