Skvělé tipy

Facility management: Profesionální správa nemovitostí šetří čas i peníze

Vlastníte nemovitost, nebo dokonce několik nemovitostí, které jsou významným zdrojem vašich příjmů? Přesto ale nechte ztrácet čas údržbou a vyřizováním administrativních záležitostí? Ano, vlastnictví nemovitosti v žádném případě není jen o počítání zisku – přináší s sebou spoustu starostí. Nemáte-li však v plánu majetek prodat, jednoduše se poohlédněte po někom, kdo se o vše postará místo vás. Vyhledejte profesionály, kteří se specializují na facility management – správu nemovitostí. Anebo se rovnou obraťte na GREEN LIONS a.s., která nabízí komplexní služby od A do Z.

Co si představit pod správou nemovitostí?

Hlavní pilířem společnosti GREEN LIONS je správa nemovitostí v Praze a okolí. Zahrnuje úklidové a opravářské práce, revize, ale také právní a ekonomický servis. Tedy veškeré činnosti, které jsou s provozem nemovitého majetku spojeny.

V praxi se přidělený správce postará o styk s nájemníky, dohlédne na pravidelné platby a v případě problému připraví podklady pro žaloby. Zpracuje a aktualizuje pasportizaci a evidenci vašeho majetku, postará se o evidenci a odečty měřidel. A bude-li to zapotřebí, sežene kvalifikované řemeslníky, kteří objekt udrží ve vynikající kondici. Ušetříte spoustu času a ve finále i peněz – cílem GREEN LIONS je mimo jiné také optimalizace nákladů klientů při zachování stávajícího komfortu.

Proč svěřit facility management právě GREEN LIONS?

Společnost GREEN LIONS se v oboru facility management pohybuje dvacet let a důvěřují ji i významní klienti. V portfoliu referencí je bytový projekt Cornlofts Šaldova, administrativní budova Karlovo náměstí, areály Advantage cars, obchodní centra Blatov a více než 100 dalších objektů. Chcete-li se o správě budov pod taktovkou zkušených profesionálů dozvědět více, zamiřte na webové stránky společnosti na www.greenlions.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.