Dřevěné domky z tatranského profilu sluší každé zahradě

Máte k dispozici spoustu místa na zahradě a přemýšlíte, jak ho využít? Postavte si na něm zahradní domek, který vám poskytne perfektní zázemí pro relaxaci a v případě potřeby ho využijete jako úložný prostor pro své věci. Zaměřili jsme se na nabídku slovenské společnosti J&J Profil s.r.o., která vyrábí široké spektrum zahradních domků a chatek z prvotřídního tatranského profilu.

Od kůlny až po dvoupodlažní chatu

Slovenský výrobce nabízí drevené zahradné chatky a domečky v různých rozměrech. V nabídce najdete kompaktní i rozměrné stavby. Nejmenší konstrukce, které jsou určeny ke skladování nářadí a zahradního příslušenství, mají užitnou plochu 4m². Na ty nejnáročnější čekají rozměrné zahradní domky s plochou až 45 m². V prvé řadě si tedy budete muset ujasnit své specifické požadavky a přesný účel využití. A nejde jen o rozměry, ale také tvar konstrukce, rozmístění oken a dveří, přítomnost terasy, zateplení, realizace elektroinstalace, a další vlastnosti a prvky. Výsledná podoba zahradního domku závisí pouze na vašich specifických požadavcích. Naštěstí na to nebudete sami – můžete využít bezplatnou konzultaci a poradenství. Obratem obdržíte cenovou kalkulaci, na základě které učiníte rozhodnutí. Dřevěná zahradní chatka Společnost J&J Profil vyrábí drevené chatky, domečky na uskladnění, ale také populární zahradní domečky pro děti a dvoupodlažní obytné chaty. Stěny jsou široké 28 mm, 42 mm nebo 60 mm, a to dle velikosti stavby. Většina konstrukcí se vyrábí systémem tatranský profil – perodrážka, který je oboustranně pohledový. Kvalitní dřevo ze severského smrku a borovice má vynikající vlastnosti a dlouhou životnost. Terasová prkna a doplňky lze vyrobit také z červeného smrku. Přesto je důležité, aby bylo ošetřeno ochranným nátěrem. Dle výrobce stačí základní impregnační nátěr a poté dvě vrstvy krycího nátěru v požadovaném odstínu.

I děti potřebují vlastní domeček na hraní

Zmínili jsme, že nedílnou součástí výrobního výrobního portfolia jsou také drevené domčeky pre deti. Chcete-li svým ratolestem udělat obrovskou radost, pořiďte jim vlastní přístřeší, které bude odpovídat jejich potřebám. I děti totiž touží po vlastním zázemí a je to právě zahradní domeček, ve kterém se budou cítit jako v opravdové domácnosti. Okamžitě se do něj zamilují a budou v něm trávit spoustu času společně s kamarády. Nebudete je muset přemlouvat, aby alespoň na chvíli vyměnily televizní obrazovku za pobyt na čerstvém vzduchu – naopak vás budou prosit, aby si mohly ještě na chvíli hrát na zahradě ve svém novém obydlí. Zahradní domeček pro děti Tak co na to říkáte? Dáte šanci kvalitnímu tatranskému profilu a pozvete ho na svou zahradu? Využití zahradních domků je neuvěřitelně pestré a třeba z něj nakonec vytvoříte vysněnou letní kuchyni... Inspirujte se na www.kvalitny-tatranskyprofil.sk!

Publikováno: 24. 02. 2015

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam

Tagy: dřevěné zahradní domky pro děti | tatranský profil | zahradní domky