Ještě nemáte kvalitní postel a matraci? Nejvyšší čas vše napravit

Význam kvalitní postele nemá cenu rozebírat. Vzhledem k tomu, že v ložnici trávíme spoustu času, by měla být přítomnost prvotřídního nábytku samozřejmostí. Ať už patříte ke spáčům, kteří tráví v peřinách více než deset hodin denně, nebo toho příliš nenaspíte, neměli byste na posteli šetřit. Buďte nároční a vyžadujte maximální komfort, nadčasový design a vysokou odolnost. Nebudete-li se na posteli snažit za každou cenu ušetřit, vrátí se vám investice i s úroky. To samozřejmě neplatí jen o konstrukci, ale také o všech ostatních prvcích, bez kterých by postel nebyla dokonalá. Neobejdete se bez špičkové matrace a roštu.

Dřevěné postele z masivu - volba, které nebudete litovat

V současné době patří k nejprodávanějším typům konstrukcí dřevěné postele z masivu. Vyznačují se vynikající odolností, robustností, zdravotní nezávadností a v neposlední řadě nadčasovým designem. Přítomnost dřeva je v ložnici více než žádoucí – nastolí harmonickou atmosféru, ve které se vám bude příjemně usínat. Potrpíte-li si na kvalitní českou produkci, budete nadšení z široké nabídky společnosti Postelia. Zajímají vás postele Praha, Brno, nebo snad postele Plzeň? Výrobky značky Postelia si můžete objednat z pohodlí domova a nechat si je dopravit na libovolnou adresu v rámci celé republiky. drevena-postel-masiv

Proč si pořídit novou postel u Postelia?

Postelia vyrábí postele z vysoce kvalitního českého dřeva. Masiv je široký 4/8 cm, kování značky Hettich a stylový design – to jsou hlavní důvody, proč výrobky sklízí pozitivní recenze. Pádným argumentem, proč byste se měli pro dřevěnou postel české výroby rozhodnout i vy, je také doživotní záruka. Za zmínku stojí také matrace, které Postelia vyrábí ze značkové německé pěny Eurofoam a Carpenter. V portfoliu rodinné firmy najdete zdravotní matrace ze studené pěny, viscoelastické pěny, latexu a bio pěny. Postele a matrace značky Postelia seženete v síti kamenných prodejen (Praha, Brno, Plzeň, Tábor) a online na www.spime.cz.

Publikováno: 22. 03. 2015

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: dřevěné postele z masivu | postele postelia