Skvělé tipy

Finská sauna pro lepší imunitu i psychické zdraví

Za pravidelné návštěvy sauny vám podle odborníků poděkují imunita, pleť, svaly i srdce. V horkém vzduchu a za vysokých teplot se totiž zvyšuje teplota pokožky i tep, srdce pumpuje zhruba dvojnásobné množství krve. To všechno příznivě působí na organismus. Kromě toho se v sauně hezky ohřejete, což je příjemné zejména během zimních měsíců. Letos jsme si ovšem sauny příliš neužili.

Sauna patří k zábavám, na které si zřejmě ještě budeme muset chvíli počkat. Jestli vám ale příjemné posezení v horku chybí a chcete udělat něco pro svoji imunitu či psychickou pohodu, pořiďte si saunu domů. Mnoho lidí si kvůli omezení cestování kupuje bazén, tak proč se nepustit také do stavby finské sauny? Sami na to být nemusíte.

Jsou lepší vnitřní nebo venkovní sauny?

Záleží, kde máte místo. Pokud se najde prostor v domě, nechte si saunu postavit tam. V zimě to bude příjemnější než pobíhat po zahradě. A mimochodem, sauny se dají instalovat i do bytu!

Ať už hledáte saunu do bytu či ven na zahradu, zkuste se podívat na sauny DYNTAR. Tato česká firma vyrábí sauny už od roku 1991 a patří k největším výrobcům. V nabídce uvidíte modelové sauny, které jsou už osvědčené. Náročnější zákazníci pak ocení možnost nechat si navrhnout saunu na míru.

Sauny Dyntar jsou designové skvosty

Firma Dyntar vyrábí sauny v Českém ráji za spolupráce s prvotřídními designéry. Výsledkem jsou tedy vzhledově velmi povedená řešení. Společnost si navíc vyvinula tzv. D-Systém, jejich sauny jsou samostojné, nijak nezasahují do objektu. Originální je také jejich cirkulační systém zaručující rovnoměrné vyhřátí kabiny a prodlužující životnost topných spirál. Kdo chce, ten může dokonce navštívit výrobní závod a dohlédnout na výrobu vlastní sauny.

Jak by vypadala sauna u vás doma?

Ať už vás zajímá domácí nebo venkovní sauna, základem je vždy zaměření prostoru a vypracování cenové nabídky. Jestliže ji odsouhlasíte, je vypracována 3D vizualizace a podle ní je pak do 8 týdnů od podpisu smlouvy sauna dodána. Na všechny sauny je poskytována záruka 7 let, a na vybrané součásti dokonce doživotní záruka.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.