Interiér

Přišel čas si na všechno posvítit

Zdá se vám, že je vaše bydlení nedostatečně osvětleno? Vždy, když padne tma, zahalí všechny místnosti nepříjemné šero a nepomáhají ani výkonnější žárovky? Pravděpodobně nadešel správný čas na kompletní výměnu osvětlení. Důležitost světla v interiéru je často podceňována a odbudete ho několika drobnými žárovkami. Nedostatek světla přitom vede k mnohem rychlejší únavě zraku a celkové rozladěnosti. Nepříjemný je naopak i „přebytek“ světla, kdy malé prostory osvětlují zbytečně výkonné svítidla. Dopřejte svému bydlení mnohem lepší řešení osvětlení a šetřete nejen vaše oči, ale i kapsu.

Moderní svítidla DeltaLight

Vybrat vhodné osvětlení může být nadlidský úkol. Každý interiér je natolik specifický, že je vhodné instalovat svítidla takříkajíc na míru. Jde tedy nejen o intenzitu světla v závislosti na velikosti místnosti, ale také designu. Svítidla mohou být velmi vkusným designovým prvkem, který umění charakter celého interiéru. Toužíte-li po moderních svítidlech, která jsou vyrobena z ušlechtilých materiálů, jako je hliník, nerez či korian, bude se vám líbit nabídka svítidel od společnosti Deltalight. Ta aktuálně nabízí přes 2 500 svítidel a to nejen do interiérů, ale také exteriéru. Sortiment je každoročně rozšiřován o nové desginové trendy a přináší velmi osobitá svítidla, která vyhovují nejmodernějším technologickým standardům.

Navštivte showroom a poraďte se s odborníky

Chcete se na rozsáhlý sortiment svítidel podívat na vlastní oči? Žádná produktová fotografie o svítidle nevypoví tolik, jako když se na něj můžete podívat v showroomu. DeltaLight s.r.o. Provozuje obrovský showroom v Praze 4 Nuslích. Tam můžete nabrat inspiraci a poradit se s odborníky, kteří vám ochotně pomohou vyřešit kompletní osvětlení vašeho bydlení. A aby toho nebylo málo, díky moderním LED technologiím zároveň ušetříte za elektřinu.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.