Skvělé tipy

10 tipů na designová vylepšení pro váš dům, garáž i zahradu

Bydlení by mělo být nejen praktické, ale také by se vám mělo líbit. Nemusíte kopírovat nápady z katalogu, ale přesto můžete vyjít vstříc trendům pro váš dům, byt, ale také garáž či zahradu.

1) Pokud chcete, aby vaše bydlení bylo opravdu moderní a současně, aby nevyžadovalo složitou údržbu, tak vsaďte na jednoduchý a přirozený vzhled. Minimalismus patří mezi nejoblíbenější současné styly, jak v interiéru, tak v exteriéru.

2) Při zařizování bydlení myslete na to, zda chcete do každé místnosti pořizovat koberec. Klidně kombinujte dřevěnou podlahu a menší koberec, třeba jen uprostřed místnosti.

3) Nezapomínejte na harmonii barev a materiálů. Totéž platí u domu a garáže. Volte taková garážová vrata, která se budou hodit ke stylu vašeho domu. Můžete si vybrat z různých typů, mezi nimi například sekční garážová vrata, vrata posuvná či dvoukřídlá.

4) Napadlo vás někdy, že vzhled vašeho bydlení změní rolety, záclony a závěsy? Rozdíl bude patrný nejen při pohybu v interiéru, ale i zvenčí. Zkuste závěsy pořídit v kontrastní barvě, oproti zdi v místnosti a uvidíte, jak získáte nový a moderní prostor. Nebojte se ani závěsy zavázat uprostřed a nechte je pouze jako doplněk.

5) Pokud přemýšlíte nad tím, jak na osobitý interiér, tak zkuste obrazy a fotografie. Můžete je umístit nad krb, nad postel v ložnici nebo také vytvořit místo, kde bude na zdi více fotografií, klidně v různě tvarovaných a barevných rámečcích.

6) Možná vás překvapí, co všechno dokáže správné osvětlení. Lampa, která dokáže vytvořit intimní osvětlení se skvěle hodí do obývacího pokoje za gauč, nebojte se ani originálních stínítek.

7) Velké změny dokážou také zrcadla. Umístěte větší zrcadlo do chodby nebo do předsíně či uvítací místnosti. Zrcadla dokážou prostor zvětšit, provzdušnit a vy tak získáte dojem otevřeného a moderního prostoru.

8) Pokud chcete vnést do svého bydlení více barev, vzorů a potrpíte si na design, tak můžete vyzkoušet také potisk garážových vrat, kdy si vybere i ten nejnáročnější uživatel. Vyzkoušejte kolekci UNICO od návrhářky Ivy Bastlové, a užijte si trendy a originální garáž, kterou vám budou obdivovat všichni sousedi.

9) Při vybavování interiéru, ale i při úpravách exteriéru nemusíte kupovat jen nový a drahý nábytek. Zkuste navštívit bazar, antikvariát nebo bleší trh, i zde totiž můžete najít cenné a zajímavé kousky, které oživí vaše bydlení.

10) Moderní bydlení není jen o úpravě domu a bytu, ale také byste měli věnovat dostatečnou péči zahradě. Vysázejte nové záhony, inspirujte se zajímavými tipy a vyrobte si posezení z palet či vyrábějte vtipné květináče a nebraňte se novým a originálním nápadům.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.