Elektronika

Dokonalé USB flash disky potěší vaše klienty

Velmi elegantní a stylové mohou být i populární nosiče dat, flash disky. Ty se už několik let drží na špici popularity a vytlačily do ústraní někdejší krále přenosu dat – CD-ROMY a DVD. Není se čemu divit, flash disk nezabere více, než menší zapalovač a vaše data se na něm cítí mnohem bezpečněji, než na cédéčku či dévédéčku. Díky rychlému rozhraní natáhnete na flash disk data za pár sekund, při větším datovém objemu pak za pár minut. Falsh disky se staly nejlepším přítelem pracovníků v IT, manažerů a dalších lidí, kteří potřebují mít svá data v pohotovosti.

Vždyť svůj vlastní flash disk mají i důchodci, kterým na něj jejich vnuci natáhnou rodinné fotografie, které si pak mohou pouštět přes USB port v televizi. Co však možná netušíte, je obrovský význam reklamních USB disků. Reklamní flash disk patří mezi nejoblíbenější reklamní předměty vůbec. Ptáte se proč?

Na otázku si můžete odpovědět sami. Dostali byste raději propisku, nebo stylový flash disk? Na flash disk, který věnujete svým klientům můžete nahrát prezentační materiály, což zaručí velmi vysokou konverzi. Drtivá většina firem, která začala rozdávat reklamní flash disky, zaznamenala u obdarovaných klientů mnohem větší zájem o jejich služby.

Nechte si vyrobit stylové flash disky i vy. Na usbmedia.cz si můžete vybrat z mnoha druhů designových provedení, nebo si nechat vyrobit vlastní unikátní design, třeba ve tvaru Vašeho firemního maskota. Usbmedia.cz spolupracují s giganty, jako je televizní stanice Nova a mají letité zkušenosti s výrobou USB disků na míru.

Usbmedia.cz se neorientuje pouze na reklamní flash disky. V sortimentu naleznete celou řadu USB gadgetů, které se, stejně jako reklamní disky, budou hodit, co by reklamní předměty. Dejte svým klientům USB ledničku, ohřívač kávy nebo USB raketomet. Vaši pozornost jistě ocení.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.